USD
3,8704
EURO
4,5482
ALTIN
160,9471

Bu nasıl çelişki? Aydın Doğan Erdoğan’ı Hande Fırat da Doğan’ı yalanladı

CNN Türk’te yayınlanan Şeffaf Oda programına katılan Hande Fırat, Cumhurbaşkanı ile Facetime üzerinden yaptığı görüşmeden o an haberinin olduğunu açıkladı. Altın Kelebek Ödül Töreni’nde konuşan Doğan Grubu Onursal Başkanı Aydın Doğan, darbe girişimi akşamında Hande Fırat’ın Cumhurbaşkanı ile yaptığı Face Time yayınından haberinin olduğunu açıklamıştı. Bu açıklamadan sonra Hande Fırat’ın “Kimsenin haberi yoktu” sözleri tartışmaya […]

Bu nasıl çelişki? Aydın Doğan Erdoğan’ı Hande Fırat da Doğan’ı yalanladı
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

CNN Türk’te yayınlanan Şeffaf Oda programına katılan Hande Fırat, Cumhurbaşkanı ile Facetime üzerinden yaptığı görüşmeden o an haberinin olduğunu açıkladı.

Altın Kelebek Ödül Töreni’nde konuşan Doğan Grubu Onursal Başkanı Aydın Doğan, darbe girişimi akşamında Hande Fırat’ın Cumhurbaşkanı ile yaptığı Face Time yayınından haberinin olduğunu açıklamıştı.

Bu açıklamadan sonra Hande Fırat’ın “Kimsenin haberi yoktu” sözleri tartışmaya sebep olmuş ve konu ile ilgili birçok soru işaretini de akıllara getirmişti.

Hande Fırat CNN Türk’te yayınlanan Şeffaf Oda programında Aydın Doğan’ın o açıklamasına rağmen aynı ısrarını sürdürerek haberinin olmadığını vurguladı.

Ne Olmuştu?

Altın Kelebek Televizyon Ödülleri’nde “Yılın Medya Olayı” ödülünü Hande Fırat aldı. Aydın Doğan ödülü verirken 15 Temmuz gecesi Hande Fırat’la aralarında geçen o ilginç diyaloğu anlattı.

Doğan Holding Onursal Başkanı Aydın Doğan, CNN Türk Ankara Temsilcisi Hande Fırat’a Yılın Medya Olayı ödülünü verirken “Hande, 15 Temmuz akşamı Cumhurbaşkanı’yla (Erdoğan) görüşeceğini söyleyince ‘Bunu yaparsan çok mutlu olurum, sana istediğin yerde düğün yaparım, ev eşyalarını bile ben alırım’ dedim” sözlerini sarf etti.