USD
3,8776
EURO
4,5748
ALTIN
161,3250

Demirtaş: Allah sizin belanızı versin be!

Grup toplantısında konuşan HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Kışanak ve Anlı’nın tutuklanmasına tepki göstererek, tutuklanması gerekenlerin başka isimler olduğunu vurguladı. Eş Genel Başkan Demirtaş şunları söyledi: “Parsel parsel Ankara’yı satmış olan adama kayyım atayın. Kandıra Cezaevi’ne göndermeniz gereken Gültan Kışanak ve Fırat Anlı değil, Melih Gökçek’tir, Kadir Topbaş’tır. Diyeceksiniz ki bunların elebaşı sarayda, doğru. […]

Demirtaş: Allah sizin belanızı versin be!
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Grup toplantısında konuşan HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Kışanak ve Anlı’nın tutuklanmasına tepki göstererek, tutuklanması gerekenlerin başka isimler olduğunu vurguladı. Eş Genel Başkan Demirtaş şunları söyledi:

“Parsel parsel Ankara’yı satmış olan adama kayyım atayın. Kandıra Cezaevi’ne göndermeniz gereken Gültan Kışanak ve Fırat Anlı değil, Melih Gökçek’tir, Kadir Topbaş’tır. Diyeceksiniz ki bunların elebaşı sarayda, doğru. ‘Ne istedilerse verdik’ demedi mi? Fakat sihirli bir cümle bulmuş, ‘Allah bizi affetsin.’ Allah sizin belanızı versin be. Bunların hepsi kandırılmış, memur, işçi, polis ‘Kandırıldık’ bile diyemez” dedi.