USD
3,9376
EURO
4,6928
ALTIN
163,4331

Erdoğan Diktatörlüğü sevdi: Diktatörün olduğu ülkede sen kaçıp gidebilirmisin

Tayyip Erdoğan yine tüm kanallardan canlı yayınlanan bir konuşmayla 4 tane atık su arıtma teknesinin açılışını yaptı. Havuz medyası ise sanki Nükleer Enerji santrali açılıyormuş havası verdi. Erdoğan Can Dündara ise “Diktatörün olduğu ülkede sen kaçıp gidebilir misin” dedi. Erdoğan, İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından satın alınan 4 tane atık su arıtma teknesinin açılışını yaptı. Havuz medyası […]

Erdoğan Diktatörlüğü sevdi: Diktatörün olduğu ülkede sen kaçıp gidebilirmisin
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Tayyip Erdoğan yine tüm kanallardan canlı yayınlanan bir konuşmayla 4 tane atık su arıtma teknesinin açılışını yaptı. Havuz medyası ise sanki Nükleer Enerji santrali açılıyormuş havası verdi. Erdoğan Can Dündara ise “Diktatörün olduğu ülkede sen kaçıp gidebilir misin” dedi.

Erdoğan, İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından satın alınan 4 tane atık su arıtma teknesinin açılışını yaptı.

Havuz medyası ve belediye ise sanki Nükleer Enerji santrali açılışı yapılıyormuş havasında haberlerini girdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Ben Hans’ın George’un ağzına bakarak karar vermem. Ben Hakk’a ve halka yönelerek cevabımı veririm. Halkım idam mı diyor, parlamentoya gelir. Parlamento idam diyorsa bana gelir ben de onaylarım, bunu açıkladım. Şimdi Avrupa Birliği’ndeki birileri niye idam istiyorsunuz diyor, sana ne!” dedi.

Erdoğan konuşmasında Gazeteci Can Dündar için “Terörist, gazeteci müsveddesi. 5 yıl 10 ay hapse mahkum oluyor. Tutuksuz yargılama kararı çıkıyor. Almanya’ya gidiyor. Devlet başkanı karşılıyor. Bu nasıl iş…” dedi.

Erdoğan, her zaman kullandığı Diktatörlük kelimesini çok sevdiğinden olsa gerek bugün de kullandı.

Önce den, “ben diktatör olsam sen konuşamazsın”, “ben diktatör olsam yazamazsın” diyen Erdoğan şimdilerde ise ben diktatör olsam kaçamazsınız demeye başladı. Cumhubaşkanı Erdoğan, Dündar’a “Niye kaçtın, kalsaydın niye kaçtın? Diktatörün olduğu ülkede sen kaçıp gidebilir misin?” ifadesini kullandı.

YORUMLAR


    0 YORUM