USD
3,9245
EURO
4,6515
ALTIN
162,9646

Fatih Portakal tek cümleyle tetikçileri başına topladı

Gazeteci Fatih Portakal, tutuklu gazeteci Ercan Gün’ün adını bir cümle içinde andığı için AKP tetikçisi yazarların hedefi oldu FOX TV Ana Haber sunucusu Fatih Portakal, Pantene Altın Kelebek ödüllerinde yaptığı konuşmasında “Ben bu ödülü tüm gazeteciler adına almıyorum, işini doğru düzgün yapan gerçek gazeteciler için alıyorum” dedi. Portakal, En İyi Erkek Haber Sunucusu ödülünü almasının […]

Fatih Portakal tek cümleyle tetikçileri başına topladı
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Gazeteci Fatih Portakal, tutuklu gazeteci Ercan Gün’ün adını bir cümle içinde andığı için AKP tetikçisi yazarların hedefi oldu

FOX TV Ana Haber sunucusu Fatih Portakal, Pantene Altın Kelebek ödüllerinde yaptığı konuşmasında “Ben bu ödülü tüm gazeteciler adına almıyorum, işini doğru düzgün yapan gerçek gazeteciler için alıyorum” dedi.

Portakal, En İyi Erkek Haber Sunucusu ödülünü almasının ardından darbe girişimi sonrası onlarca gazeteciyle birlikte tutuklanan FOX TV Haber Müdürü Ercan Gün’ü de andı. Portakal, “Biz FOX ailesi olarak, FOX yöneticileri olarak, buraya gelen arkadaşlarım olarak ve cezaevinde olan arkadaşım Ercan Gün olarak yüreğimizi ortaya koyup her gün bir şeyler yapmaya çalışıyoruz. Endişelerimizle yapıyoruz, korkularımızla yapıyoruz. Endişelerin ve korkuların bizi esir almasına da izin vermiyoruz. Yapabildiğimiz müddetçe en iyi haberi yapmaya devam edeceğiz.” dedi.

Portakal bu sözlerinin ardından, AKP tetikçileri Cem Küçük ve Nedim Şener’in sosyal medya da hedefi oldu.

Cem Küçük isimli AKP tetikçisi, Fatih Portakal’ın kovulması gerektiğini söylerken onun medeni ölüler mezarlığına defnedileceğini yazdı.

YORUMLAR


    0 YORUM