USD
3,9382
EURO
4,6935
ALTIN
163,4993

Gökçek “İstanbul Boğazı’na atom bombası atalım” diyen Rus liderini ağırladı

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, aşırı milliyetçi Liberal Demokrat Partisi lideri Vladimir Jirinovski’yi ağırladı. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, “İstanbul’u yok etmek bizim için zor bir iş değil. İstanbul Boğazı’nın ortasına tek bir atom bombası atarsak, oluşacak 15 metrelik tsunami dalgası şehri 9 milyon insanıyla birlikte yerle bir eder” diyen aşırı milliyetçi Liberal Demokrat Partisi […]

Gökçek “İstanbul Boğazı’na atom bombası atalım” diyen Rus liderini ağırladı
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, aşırı milliyetçi Liberal Demokrat Partisi lideri Vladimir Jirinovski’yi ağırladı.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, “İstanbul’u yok etmek bizim için zor bir iş değil. İstanbul Boğazı’nın ortasına tek bir atom bombası atarsak, oluşacak 15 metrelik tsunami dalgası şehri 9 milyon insanıyla birlikte yerle bir eder” diyen aşırı milliyetçi Liberal Demokrat Partisi lideri Vladimir Jirinovski’yi ağırladı.

Melih Gökçek de ziyaretin fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaştı.

Jirinovski, Gökçek’e teşekkür ederek, “Sevemez kimse seni, benim sevdiğim kadar. Türkiye sen olmasan, yaşamak neye yarar” diye konuştu.

YORUMLAR


    0 YORUM