USD
3,8376
EURO
4,5229
ALTIN
154,0630

Hakan Şükür’ün babasıyla ilgili flaş gelişme

Cadı avı kapsamında tutuklanan Hakan Şükür’ün babası Selmet Şükür ile Adil Öksüz’ün kayınvalidesi Hatice Yıldırım, sağlık sorunları sebebiyle ev hapsi kararına karar verilerek tahliye edildi. 16 Ağustos’ta tutuklanan Hakan Şükür’ün babası 74 yaşındaki Selmet Şükür ile 2 Eylül’de tutuklanan Adil Öksüz’ün kayınvalidesi Hatice Yıldırım’ın sağlık sorunları olması ve sık sık tedavi nedeniyle hastaneye kaldırılmalarından dolayı […]

Hakan Şükür’ün babasıyla ilgili flaş gelişme
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Cadı avı kapsamında tutuklanan Hakan Şükür’ün babası Selmet Şükür ile Adil Öksüz’ün kayınvalidesi Hatice Yıldırım, sağlık sorunları sebebiyle ev hapsi kararına karar verilerek tahliye edildi.

16 Ağustos’ta tutuklanan Hakan Şükür’ün babası 74 yaşındaki Selmet Şükür ile 2 Eylül’de tutuklanan Adil Öksüz’ün kayınvalidesi Hatice Yıldırım’ın sağlık sorunları olması ve sık sık tedavi nedeniyle hastaneye kaldırılmalarından dolayı tutuklulukları incelendi.

Selmet Şükür ile Hatice Yıldırım’ın yaşlarının ilerlemiş olması, sağlık durumlarıyla ilgili olarak Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin yüksek tansiyon, ağır şeker hastası olmaları yönünde sağlık raporu vermesi üzerine Sakarya Sulh Ceza Mahkemesi, ev hapsi ile tahliye edilmeleri yönünde karar verdi.

Elektronik kelepçeyle takip edilecekler

Akşam saatlerinde alınan kararın ardından Selmet Şükür ve Hatice Yıldırım’ın tahliye kararları Sakarya Cezaevi’ne gönderildi.

Tahliye süresince Selmet Şükür’ün Adapazarı, Hatice Yıldırım’ın ise Akyazı’daki evlerinde kalacakları ve elektronik kelepçe ile de sürekli olarak takip edilecekleri öğrenildi.

YORUMLAR


    0 YORUM