USD
3,8776
EURO
4,5748
ALTIN
161,3250

Küçük Cem yine sahnede: Ben istediğimi tutuklatırım

1AN TV’de yayınlanan ‘1 Haber 3 Yorum’ programında konuşan “küçük tetikçi” Cem Küçük, gazeteci Can Ataklı’yı tehdit etti ardından ise Kemal Kılıçdaroğlu’na “zavallı adam” ifadesini kullandı. 1AN TV’de yayınlanan Cem Küçük, Cemil Barlas ve Can Ataklı’nın katıldığı  ‘1 Haber 3 Yorum’ programında canlı yayında her zamanki gibi tehditler ve hakaretler havada uçuştu. Program sırasından Can Ataklı’nın, “OHAL var […]

Küçük Cem yine sahnede: Ben istediğimi tutuklatırım
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

1AN TV’de yayınlanan ‘1 Haber 3 Yorum’ programında konuşan “küçük tetikçi” Cem Küçük, gazeteci Can Ataklı’yı tehdit etti ardından ise Kemal Kılıçdaroğlu’na “zavallı adam” ifadesini kullandı.

1AN TV’de yayınlanan Cem Küçük, Cemil Barlas ve Can Ataklı’nın katıldığı  ‘1 Haber 3 Yorum’ programında canlı yayında her zamanki gibi tehditler ve hakaretler havada uçuştu.

Program sırasından Can Ataklı’nın, “OHAL var buna rağmen bombalar patlıyor. Komplo arayacaksak, 9 gün sonra CHP’nin mitingi var orda. Adana’da bir bomba patlıyor. OHAL’in uzaması için her şey oluyor Türkiye’de” sözü üzerine araya giren Cemil Barlas, Ataklı’ya,  “Yani, OHAL’i kim uzatmak istiyor Türkiye’de?” sorusu yöneltti.

Cem Küçük ise bu sırada, “Hükümet” cevabını vererek ortalığı kızıştırdı. Barlas, “Yani hükümet mi patlatıyor bu bombaları?” demesi üzerine canlı yayında sert tartışmalar yaşandı.

Tartışmanın uzamasıyla Cem Küçük ekranlara dönerek, “Sayın Başbakanım, buradan söylüyorum, siz öldürmüşsünüz, bunu açıktan açıklayın. Bu insanların katili sizmişsiniz!” dedi. Can Ataklı ise, “Aferin haa! Bunu istersen savcılığa gidelim, özel harekat gelsin alsın, sen ne yapmak istiyorsun?” tepkisini verdi. Cem Küçük ise, “Ben istediğim adamı tutuklatırım merak etme” dedi.

 

New York Times’ın “kiralık katil” dediği Cem Küçük CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu için ise “zavallı adam” ifadesini kullandı.