USD
3,9526
EURO
4,7183
ALTIN
164,0309

NYT yazarı: Trump’ı Putin ve FBI yerleştirdi

New York Times yazarı Paul Krugman, ABD’nin 45. Başkanı Donald Trump’ı ülkenin yönetimine Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ve FBI Direktörü James Comey’nin ‘yerleştirdiğini’ ifade eden bir iddia da bulundu. Trump’ın ABD’deki milyonlarca seçmenin yasadışı şekilde oy kullandığı yönündeki paylaşımının ekran görüntüsünü alan Krugman, “Comey ve Putin deli, kindar ve gerçekle baş edemeyen bir insanı Beyaz Saray’a […]

NYT yazarı: Trump’ı Putin ve FBI yerleştirdi
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

New York Times yazarı Paul Krugman, ABD’nin 45. Başkanı Donald Trump’ı ülkenin yönetimine Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ve FBI Direktörü James Comey’nin ‘yerleştirdiğini’ ifade eden bir iddia da bulundu.
Trump’ın ABD’deki milyonlarca seçmenin yasadışı şekilde oy kullandığı yönündeki paylaşımının ekran görüntüsünü alan Krugman, “Comey ve Putin deli, kindar ve gerçekle baş edemeyen bir insanı Beyaz Saray’a yerleştirdi. Korkutucu” mesajıyla paylaştı.

Krugman, daha önce de Clinton’ın başkanlığının Rusya tarafından ‘çalındığını’ iddia etmiş, Rusların ABD seçim sistemini hack’lediğini savunup, ‘komplo teorisyeni’ olmakla eleştirilmişti.

YORUMLAR


    0 YORUM