USD
3,8776
EURO
4,5748
ALTIN
161,3250

Rıdvan Dilmen: TFF Başkanlığına adaylığını açıkladı

Futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, TRT Spor’da yayınlanan bir televizyon programında 2019’da TFF başkanlığına aday olacağını belirti. Fenerbahçe’nin eski efsane futbolcusu ve ünlü yorumcu Rıdvan Dilmen, katıldığı bir televizyon programında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Rıdvan Dilmen’in TRT Spor’da yaptığı açıklamalar şu şekilde; ”Birkaç sitede gördüm. Biz TFF için Rüştü, Oğuz ve Aykut Kocaman ile örgütleniyormuşuz. Onlar benim kardeşim. […]

Rıdvan Dilmen: TFF Başkanlığına adaylığını açıkladı
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, TRT Spor’da yayınlanan bir televizyon programında 2019’da TFF başkanlığına aday olacağını belirti.

Fenerbahçe’nin eski efsane futbolcusu ve ünlü yorumcu Rıdvan Dilmen, katıldığı bir televizyon programında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Rıdvan Dilmen’in TRT Spor’da yaptığı açıklamalar şu şekilde;

”Birkaç sitede gördüm. Biz TFF için Rüştü, Oğuz ve Aykut Kocaman ile örgütleniyormuşuz. Onlar benim kardeşim. Ama bazı gazeteciler yıllar boyunca bazı demogojilerle bir şeyler ortaya çıkardıkları için böyle bir algı oluşturuyorlar. Ben bu zamana kadar tırnaklarımla kazıya kazıya Fenerbahçe ve milli takımda top oynadım. Yine tırnaklarımla kazıya kazıya Türkiye’nin gelmiş geçmiş en iyi futbol yorumcusu oldum. Ben isteseydim, TFF’de görev alırdım. 3 sene önce ya da 5 sene önce fark etmez. Yıllarca birilerini bir yerlere getirmek için algı operasyonları yaptılar, halen yapıyorlar. 2019 seçimlerinde sağlığım yerinde olursa, Türkiye Futbol Federasyonu başkanı olmak isterim. Bunu ilk kez burada söylüyorum. Yıldırım Demirören’in görevi sona erdikten sonra bu görevi yapmak isterim. Yakışır mı? Evet yakışır. Futbol kariyerim ve bilgim bunun için yeterli. ”