USD
3,8101
EURO
4,6578
ALTIN
163,2647

Saray’ın derdi ekonomik krizi unutturmak çözmek değil

TL’nin rekor değer kaybı ve piyasadaki iflas zinciri nedeniyle bu akşam Saray’da acil kodlu toplantı yapılacak. Her acil toplantıdan sonra ülke de ya IŞİD veya PKK bir eylem gerçekleştiriyor, hazır olun. Ekonomik Koordinasyon Kurulu, TL’nin dip yapan değeri nedeniyle ikici kez acil toplanacaktı ancak toplantı son anda iptal olmuştu. İptalin gerekçesi ortaya çıktı. Erdoğan toplantıyı […]

Saray’ın derdi ekonomik krizi unutturmak çözmek değil
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

TL’nin rekor değer kaybı ve piyasadaki iflas zinciri nedeniyle bu akşam Saray’da acil kodlu toplantı yapılacak. Her acil toplantıdan sonra ülke de ya IŞİD veya PKK bir eylem gerçekleştiriyor, hazır olun.

Ekonomik Koordinasyon Kurulu, TL’nin dip yapan değeri nedeniyle ikici kez acil toplanacaktı ancak toplantı son anda iptal olmuştu. İptalin gerekçesi ortaya çıktı. Erdoğan toplantıyı Başbakanlık bünyesinde değil Saray bünyesinde istedi.

Ekonomik krizi çözmek için değil unutturmak için Saray’da toplanıyorlar

Recep Tayyip Erdoğan, Ekonomi Koordinasyon Kurulunu Ak Saray’da toplantıya çağırdı. Erdoğan’ın bu akşam saat 19:00’da Ekonomi Koordinasyon Kurulunu toplayacağı açıklandı. Ak Saray’da gerçekleştirilecek toplantıda, son günlerde tırmanışa geçen ve bir türlü durdurulamayan dolar başta olmak üzere ekonomik gelişmelerin masaya yatırılması bekleniyor.

Öte yandan ülkede Erdoğan ve AKP aleyhine bir gelişme olduğunda ya eli kanlı IŞİD veya PKK  terör örgütleri tarafından bir katliam gerçekleştiriyor. Akabinde ülke yönetimindeki zevatlar şehit cenazeleri başında utanmadan dini ve milli söylemleri kullanarak halkın duygu ve düşüncelerini sömürüyorlar. Bizden uyarması dikkatli olalım Erdoğan ve AKP iktidarı, ekonomik krizi çözmek için değil unutturmak için Saray’da toplanıyorlar.

 

 

 

YORUMLAR


    0 YORUM