USD
3,7936
EURO
4,6492
ALTIN
162,6833

Şırnak’ta patlama! 2 çocuk öldü

Şırnak’ta meydana gelen patlamada 2 çocuk hayatını kaybetti, yaralanan 4 çocuk hastaneye sevk edildi. Şırnak’ın Gündoğdu Mahallesi’nde PKK’lıların döşediği iddia edilen bir bombanın patlaması sonucu 4 çocuk yaralandı, 2 çocuk hayatını kaybetti. Şırnak Valiliği tarafından yapılan yazılı açıklama, “İlimiz merkezinde bölücü terör örgütü mensuplarınca daha önceden döşenip gizlendiği değerlendirilen bir patlayıcının patlaması sonucu 6 çocuğumuz yaralanmıştır. Çocuklarımız hemen Şırnak Devlet Hastanesi’ne kaldırılmışlar […]

Şırnak’ta patlama! 2 çocuk öldü
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Şırnak’ta meydana gelen patlamada 2 çocuk hayatını kaybetti, yaralanan 4 çocuk hastaneye sevk edildi.

Şırnak’ın Gündoğdu Mahallesi’nde PKK’lıların döşediği iddia edilen bir bombanın patlaması sonucu 4 çocuk yaralandı, 2 çocuk hayatını kaybetti.

Şırnak Valiliği tarafından yapılan yazılı açıklama, “İlimiz merkezinde bölücü terör örgütü mensuplarınca daha önceden döşenip gizlendiği değerlendirilen bir patlayıcının patlaması sonucu 6 çocuğumuz yaralanmıştır. Çocuklarımız hemen Şırnak Devlet Hastanesi’ne kaldırılmışlar ancak yapılan tüm müdahalelere rağmen 2 çocuğumuz hayatını kaybetmiştir. Hayatını kaybeden çocuklarımıza Allah’tan rahmet, yaralı çocuklarımıza acil şifalar, ailelerine sabırlar diliyoruz. Konu ile ilgili inceleme başlatılmıştır”

YORUMLAR


    0 YORUM