USD
3,9687
EURO
4,6615
ALTIN
163,6808

Ülke 3 Taraftan kuşatıldı

    Türkiye’de iktidar tarafından her geçen gün tırmandırılan gerilim, iç ve dış politikadaki büyük hatalar ve hukukun katledilmesi ile birlikte ülke yönetilemez hale geldi. Sadece bugün peş peşe yaşanan olaylar Türkiye’ye cehennem gibi bir gün yaşattı. Adeta ülke AKP, PKK VE IŞİD tarafından kuşatıldı. 1-Başka bir ülkenin ordusu TSK’yı vurdu TSK’nın açıklamasında “rejim güçleri” […]

Ülke 3 Taraftan kuşatıldı
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

 

Türkiye’de iktidar tarafından her geçen gün tırmandırılan gerilim, iç ve dış politikadaki büyük hatalar ve hukukun katledilmesi ile birlikte ülke yönetilemez hale geldi.

Sadece bugün peş peşe yaşanan olaylar Türkiye’ye cehennem gibi bir gün yaşattı. Adeta ülke AKP, PKK VE IŞİD tarafından kuşatıldı.

1-Başka bir ülkenin ordusu TSK’yı vurdu

TSK’nın açıklamasında “rejim güçleri” olarak andığı Suriye Ordusu, TSK’ya hava operasyonu düzenledi. 3 asker şehit oldu 10 asker yaralandı.

2-Adana’da bombalı araç

Güvenliğin ve istihbaratın sıfıra indiği Türkiye’de bombalı araçla Adana Valiliği’nin otoparkına kadar girildi. Meydana gelen patlamada ilk belirlemelere göre 2 ölü onlarca yaralı var.

3- Şırnak’ta PKK saldırısı

Kış dönemine girilmesine rağmen PKK’yla mücadelede şehitler gelmeye devam ediyor. Sabah saatlerinde acı haberlerin geldiği yer Şırnak’tı.

4- Dolar fırladı

Dolar/TL, yeni rekorunu kırdı. Kur, zirvesini 3.4208 seviyesine taşıdı. Üstelik ABD’deki tatil nedeniyle hacimlerin düşmesinin beklendiği bir günde. TL tarihinin en değersiz gününü yaşadı.

YORUMLAR


    0 YORUM