USD
3,9376
EURO
4,6930
ALTIN
163,4487

Whatsapp’a görüntülü konuşma geldi

Android, İOS ve Windows uygulaması olan Whatsapp uzun zamandır talep edilen görüntülü  görüşme özelliğini devreye aldı. Aşamalı olarak tanımlanmaya başlanan özellik, birkaç gün içinde tüm telefonlarda kullanılabilir hale gelecek. Böylece Skype, Google Hangouts ve FaceTime gibi uygulamalara rakip olan WhatsApp’ın yeni özelliği tüm Android, iOS ve Windows cihazlarında çalışacak. Nasıl çalışacak? Görüntülü görüşmeyi başlatmak için […]

Whatsapp’a görüntülü konuşma geldi
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Android, İOS ve Windows uygulaması olan Whatsapp uzun zamandır talep edilen görüntülü  görüşme özelliğini devreye aldı. Aşamalı olarak tanımlanmaya başlanan özellik, birkaç gün içinde tüm telefonlarda kullanılabilir hale gelecek.

Böylece Skype, Google Hangouts ve FaceTime gibi uygulamalara rakip olan WhatsApp’ın yeni özelliği tüm Android, iOS ve Windows cihazlarında çalışacak.

Nasıl çalışacak?

Görüntülü görüşmeyi başlatmak için sohbet alanı içindeki kamera ikonuna basmak yeterli. Kullanıcı, karşısına gelen sesli ya da görüntülü arama özelliğini tercih ederek hizmetten faydalanıyor.

YORUMLAR


    0 YORUM