USD
3,8776
EURO
4,5748
ALTIN
161,3250

Yasin Aktay: Kılıçdaroğlu’nun yargılanması gerekir

AKP Genel Başkan Yardımcısı Yasin Aktay, CHP’nin Parti Meclisi bildirisi için “(CHP lideri) Kılıçdaroğlu’nun skandal bir faaliyetidir” dedi. Ve Kılıçdaroğlu’nun yargılanması gerektiğini öne sürdü. AKP Genel Başkan Yardımcısı Yasin Aktay, CHP’nin Parti Meclisi bildirisi için “(CHP lideri) Kılıçdaroğlu’nun skandal bir faaliyetidir” dedi. Kılıçdaroğlu’nun 17 Aralık’tan sonra ‘Cemaat’le işbirliği yaptığını ileri süren Aktay “Aslında dokunulmazlığın olmasa […]

Yasin Aktay: Kılıçdaroğlu’nun yargılanması gerekir
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

AKP Genel Başkan Yardımcısı Yasin Aktay, CHP’nin Parti Meclisi bildirisi için “(CHP lideri) Kılıçdaroğlu’nun skandal bir faaliyetidir” dedi. Ve Kılıçdaroğlu’nun yargılanması gerektiğini öne sürdü.

AKP Genel Başkan Yardımcısı Yasin Aktay, CHP’nin Parti Meclisi bildirisi için “(CHP lideri) Kılıçdaroğlu’nun skandal bir faaliyetidir” dedi.

Kılıçdaroğlu’nun 17 Aralık’tan sonra ‘Cemaat’le işbirliği yaptığını ileri süren Aktay “Aslında dokunulmazlığın olmasa şu anda sadece bu konular yargılanmayı hak eden konular” ifadelerini kullandı.

Aktay, HDP milletvekillerinin tutukluluk sebebinin ortada olduğunu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun da bunu bildiğini söyledi.