USD
3,9201
EURO
4,6342
ALTIN
162,8815

CHP VE MHP AKP başkanlığında buluştu

AKP Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım başkanlığında toplanmak üzere CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ve MHP lideri Devlet Bahçeli Çankaya Köşkü’de gçrüşmelere başladı. Başbakan Binali Yıldırım, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile bugün saat 10.30’da Çankaya Köşkü’nde bir araya geldi. 22 Ağustos’ta Kılıçdaroğlu ve Bahçeli’yi Başbakanlık Resmi Konutu’nda ağırlayan Yıldırım, bu […]

CHP VE MHP AKP başkanlığında buluştu
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

AKP Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım başkanlığında toplanmak üzere CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ve MHP lideri Devlet Bahçeli Çankaya Köşkü’de gçrüşmelere başladı.

Başbakan Binali Yıldırım, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile bugün saat 10.30’da Çankaya Köşkü’nde bir araya geldi. 22 Ağustos’ta Kılıçdaroğlu ve Bahçeli’yi Başbakanlık Resmi Konutu’nda ağırlayan Yıldırım, bu kez iki partinin genel başkanlarını Çankaya Köşkü’nde kabul ediyor. İstanbul Beşiktaş’ta yaşanan terör saldırısının gündemde olacağı toplantıda Yıldırım liderlere, terör ile mücadelede “Yeni Kapı Ruhu devam etmeli” diyecek.
Öte yandan siyasi analistler bu buluşmanın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatlarının haricinde bir görüşme olmayacağı vurgusunu yaptı. Toplantıdan ise ülkeyi bölmeye yönelik daha sert kararların çıkacağı aktarıldı.

YORUMLAR


    0 YORUM