USD
3,9471
EURO
4,7119
ALTIN
163,4976

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan skandal şehit açıklaması!

  Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Arnavutluk Cumhurbaşkanı Bujar Nişani, Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda başbaşa ve heyetlerarası görüşmelerinin ardından düzenlediği ortak basın açıklamasında skandal bir ifadeye imza attı. Cumhurbaşkanı Erdoğan TSK’nın El Bab Operasyonu’daki 14 şehitten söz ederken “Birkaç şehidimiz oldu” ifadesini kullandı. Birkaç şehidimiz oldu Basın açıklamasında El Bab Operasyonu kapsamında gelen şehit haberlerinin sorulmasının üzerine Erdoğan, büyük […]

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan skandal şehit açıklaması!
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Arnavutluk Cumhurbaşkanı Bujar Nişani, Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda başbaşa ve heyetlerarası görüşmelerinin ardından düzenlediği ortak basın açıklamasında skandal bir ifadeye imza attı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan TSK’nın El Bab Operasyonu’daki 14 şehitten söz ederken “Birkaç şehidimiz oldu” ifadesini kullandı.

Birkaç şehidimiz oldu

Basın açıklamasında El Bab Operasyonu kapsamında gelen şehit haberlerinin sorulmasının üzerine Erdoğan, büyük bir skandala imza atarak  “BİRKAÇ şehidimiz oldu” ifadesini kullandı:

“Akşam saatlerinde Genelkurmay Başkanı’mızla görüştüm. Şu anda El Bab tamamıyla Özgür Suriye Ordusu ve askerimiz tarafından kuşatma altındadır. DEAŞ artık orada son havliyle her türlü yola başvuruyor. Canlı bomba olarak, el yapımı bombalarla her türlü saldırıyı yapıyor. Bu son kısımda maalesef birkaç şehidimiz oldu, yaralılarımız oldu. Ama artık El Bab’ın Halep’le olan yol hattı tamamıyla Özgür Suriye Ordusu ve askerin kontrolü altında. Temenni ederim ki El Bab çok daha uzamadan tamamıyla düşer. El Bab’ın kendi halkı, kendi insanı, kendi topraklarına yerleşme imkanı bulmuş olur”

YORUMLAR


    0 YORUM