USD
3,9471
EURO
4,7119
ALTIN
163,4976

Erdoğan’dan fişleme propagandası

  Trabzon’da vatandaşlara konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Nerede kim var, kimi biliyorsunuz hemen güvenlik teşkilatlarımıza bunu bildirin” dedi. Kayseri’deki saldırı hakkında açıklamada bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan “Bu bir arada oluş aynı zamanda bir cevap teşkil edecek ama şunu tüm kalbimle inanarak ve bilerek söylüyorum; bu millet, çıktığı bu yolda tek vücuttur. Hep söylüyorum ya; bir olacağız, iri […]

Erdoğan’dan fişleme propagandası
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

Trabzon’da vatandaşlara konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Nerede kim var, kimi biliyorsunuz hemen güvenlik teşkilatlarımıza bunu bildirin” dedi.

Kayseri’deki saldırı hakkında açıklamada bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan “Bu bir arada oluş aynı zamanda bir cevap teşkil edecek ama şunu tüm kalbimle inanarak ve bilerek söylüyorum; bu millet, çıktığı bu yolda tek vücuttur.

Hep söylüyorum ya; bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız, kardeş olacağız, hep birlikte Türkiye olacağız. Onlar ister canlı bomba olsunlar, ister şu tür bomba olsunlar, bu tür bomba olsunlar.

Bunlar istedikleri kadar şu veya bu şekilde bomba olsunlar, onlar bitecekler. Bu millet asla… Tarih boyunca bu millet, hilal, haçlı zihniyetiyle nasıl mücadele ettiyse bizler bu dar mevzide bunları rahatlıkla Allah’ın izniyle halledeceğiz. Bütün mesele yeter ki siz aranıza bunları sızdırmayın” dedi.

‘’İhbar propragandası’’

Erdoğan, “Nerede kim var, kimi biliyorsunuz hemen güvenlik teşkilatlarımıza bunu bildirin” sözleriyle vatandaşlara ihbar çağrısında bulundu. Sözlerine devam eden Erdoğan: “Her mahallede muhtarlarımıza, köydeki muhtarımıza söylüyorum; kim senin mahallene, köyüne taşındı? Bunu senden daha iyi kimse bilir mi? Bilmez. Dolayısıyla bunu ne yapacaksınız, hemen güvenlik teşkilatımıza bildireceksiniz ve bunları toplayıp alacağız. Bunu birlikte yapacağız. Bunda hiç endişeniz olmasın” dedi.

YORUMLAR


    0 YORUM