USD
3,9201
EURO
4,6341
ALTIN
162,9113

Erdoğan’dan sadece muhalifler değil ailesi de kurtulmak istemiş hemde 2016’da

Wikileaks tarafından mailleri yayınlanan Berat Albayrak’ın change.org‘da Mehmet Ekinci adlı kişi tarafından açılan “Erdoğan Savaş Suçlusu Olarak Yargılansın” kampanyasını imzaladığı görülüyor. İmzalanan Kampanyanın tarihi ise 9 Ocak 2016. WikiLeaks, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın damadı Enerji Bakanı Berat Albayrak’a ait olduğu iddia edilen e-postaları yayınladı. Berat Albayrak’ın, Change.org’da “Recep Tayyip Erdoğan Savaş Suçlusu Olarak Yargılansın” kampanyasına imza […]

Erdoğan’dan sadece muhalifler değil ailesi de kurtulmak istemiş hemde 2016’da
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Wikileaks tarafından mailleri yayınlanan Berat Albayrak’ın change.org‘da Mehmet Ekinci adlı kişi tarafından açılan “Erdoğan Savaş Suçlusu Olarak Yargılansın” kampanyasını imzaladığı görülüyor. İmzalanan Kampanyanın tarihi ise 9 Ocak 2016.

WikiLeaks, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın damadı Enerji Bakanı Berat Albayrak’a ait olduğu iddia edilen e-postaları yayınladı. Berat Albayrak’ın, Change.org’da “Recep Tayyip Erdoğan Savaş Suçlusu Olarak Yargılansın” kampanyasına imza attığı için “teşekkür” edilen bir e-posta dikkat çekiyor. Bu olayın meydana çıkmasından sonra Erdoğan’ın ailesinin de babalarından kurtulmak istediği yorumları yapıldı. Ayrıca Cumhurbaikanı Erdoğan’ın, yolsuzluğa bulaştırıdığı çocukları ve damatlarının bu durumdan rahatsız oldukları yorumuna da yer verildi.

Albayrak’ın e-postalarında imzaladığı görülen kampanya için tıklayınız:

https://www.change.org/p/recep-tayyip-erdo%C4%9Fan-sava%C5%9F-su%C3%A7lusu-olarak-yarg%C4%B1lans%C4%B1n-intlcrimcourt?utm_medium=email&utm_source=signature_receipt&utm_campaign=new_signature

Cumhurbaşkanı Erdoğan Uluslar arası Ceza Mahkemesinde yargılansın kampanyası

Kampanyada, ‘’Türkiye’nin hava operasyonlarında, Türk jetleri tarafından 1.8.2015 tarihinde Kürdistan bölgesinde gerçekleştirilen saldırıda Irak Kürdistanı’nda bulunan Zergele Köyünü bombalanmış, bombardımanda aralarında hamile bir kadın olmak üzere 10 sivil insan ölmüş ve 15 sivil de yaralanmıştır. Bu katliam ve sivil yerleşimleri bombalama emrini veren Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Uluslararası Ceza Mahkemesin’de yargılanmasını talep ediyoruz” deniyor.

Berat Albayrak, daha önce RedHack tarafından yayımlanan bu e-postalarla ilgili iddialara cevap vermemişti.

KAYNAK: Wikileaks.org

YORUMLAR


    0 YORUM