USD
3,8450
EURO
4,5218
ALTIN
153,7646

Erdoğan’ın güvendiği dağlara kar yağdı: Trump’ın kabinesinden cumhurbaşkanına şok sözler

Donald Trump’ın ABD’de başkanlık yarışını kaqzanması en çok Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AKP iktidarını sevindirmişti. Trump’ın Enerji Bakan adayı Rick Perry’nin geçmiş yıllarda “Türkiye İslamcı teröristlerce yönetiliyor” açıklamaları Ankara yönetimini ters köşe yaptı. ABD’de 8 Kasım’daki seçimlerde devlet başkan seçilen Cumhuriyetçilerin adayı Donald Trump’ın Enerji Bakanlığı adayı Rick Perry’nin, 2012’de Türkiye için sarf ettiği […]

Erdoğan’ın güvendiği dağlara kar yağdı: Trump’ın kabinesinden cumhurbaşkanına şok sözler
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Donald Trump’ın ABD’de başkanlık yarışını kaqzanması en çok Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AKP iktidarını sevindirmişti. Trump’ın Enerji Bakan adayı Rick Perry’nin geçmiş yıllarda “Türkiye İslamcı teröristlerce yönetiliyor” açıklamaları Ankara yönetimini ters köşe yaptı.

ABD’de 8 Kasım’daki seçimlerde devlet başkan seçilen Cumhuriyetçilerin adayı Donald Trump’ın Enerji Bakanlığı adayı Rick Perry’nin, 2012’de Türkiye için sarf ettiği sözler ortaya çıktı.

Dönemin Teksas Valisi olan Perry, Fox News’te yayınlanan görüntülerinde; “Türkiye İslamcı teröristlerce yönetiliyor, NATO’ya uygun değil” diyor.

Programda, AKP’li yıllarda ülkede 14 katına çıkan kadın cinayetleri ve AKP’li liderlerin Hamas ile süren görüşmeleri de konu ediliyor.

YORUMLAR


    0 YORUM