USD
3,8478
EURO
4,5194
ALTIN
153,8822

Gazeteci Ahmet Şık gözaltına alındı

Cumhuriyet yazarı Şık, saat 07.50 sularında polis ekipleri tarafından attığı bir tweet nedeniyle sorgulanmak üzere savcılığa götürüleceğini yazdı. Ahmet Şık’ın hangi tweeti nedeniyle gözaltına alındığı ise henüz bilinmiyor. Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul Milletvekili Barış Yarkadaş da Twitter hesabından yaptığı açıklamada, Ahmet Şık’la konuştuğunu, Şık’ın kendisine Savcılığın talimatı üzerine Güvenlik Şube’ye bağlı polislerce gözaltına alındığını […]

Gazeteci Ahmet Şık gözaltına alındı
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Cumhuriyet yazarı Şık, saat 07.50 sularında polis ekipleri tarafından attığı bir tweet nedeniyle sorgulanmak üzere savcılığa götürüleceğini yazdı.
Ahmet Şık’ın hangi tweeti nedeniyle gözaltına alındığı ise henüz bilinmiyor.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul Milletvekili Barış Yarkadaş da Twitter hesabından yaptığı açıklamada, Ahmet Şık’la konuştuğunu, Şık’ın kendisine Savcılığın talimatı üzerine Güvenlik Şube’ye bağlı polislerce gözaltına alındığını söylediğini aktardı.

Barış Yarkadaş, “@sahmetsahmet bir komplo kurulmaya çalışıldığını söylemişti. Umarım bu soruşturmanın, Ahmet’in kaygılarını haklı çıkarmaz… Takipteyiz…” diye yazdı.

YORUMLAR


    0 YORUM