USD
3,8483
EURO
4,5197
ALTIN
153,9061

Kanal D ana haberi artık Ahmet Hakan sunacak!

Yeni yılda Kanal D’nin haberlerini Hürriyet yazarı Ahmet Hakan sunacak. Medyatava’nda yer alan habere göre Ahmet Hakan Coşkun, Kanal D’de sadece haberleri sunmakla kalmayıp, haber merkezinde aktif rol de alacak. Berat Albayrak’ın hacklenen mailleri arasında, Aydın Doğan’ın damadı Mehmet Ali Yalçındağ’ın Serhat Albayrak’a gönderdiği epostalarda Ahmet Hakan’ın Hürriyet’in başına getirilmesi için uğraştığını anlatması dikkat çekmişti. […]

Kanal D ana haberi artık Ahmet Hakan sunacak!
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Yeni yılda Kanal D’nin haberlerini Hürriyet yazarı Ahmet Hakan sunacak.

Medyatava’nda yer alan habere göre Ahmet Hakan Coşkun, Kanal D’de sadece haberleri sunmakla kalmayıp, haber merkezinde aktif rol de alacak.

Berat Albayrak’ın hacklenen mailleri arasında, Aydın Doğan’ın damadı Mehmet Ali Yalçındağ’ın Serhat Albayrak’a gönderdiği epostalarda Ahmet Hakan’ın Hürriyet’in başına getirilmesi için uğraştığını anlatması dikkat çekmişti.

O yazışmalara göre Ahmet Hakan’ın Hürriyet’in başına geçmesi mümkün olmadı belki ama Doğan Medya Grubu’nun en çok izlenen TV kanalı olan Kanal D’nin Ana Haber Bülteni’nin Ahmet Hakan’a verilmiş olması, Aydın Doğan’ın medyada ipleri tamamen AKP’ye bıraktığının göstergesi.

Hacklenen maillerden sonra görevden ayrılan Mehmet Ali Yalçındağ’ın da halen etkili ve aktif olduğu anlaşılıyor.

YORUMLAR


    0 YORUM