USD
3,8776
EURO
4,5748
ALTIN
161,3250

O yarataığın kimliğ tesbit edildi Siyasal İslamcıymış

Suriye’de IŞİD tarafından iki Türk askeri diri diri yakılırken, kameranın önünde Türkçe konuşan ve Türkiye’yi tespit eden teröristin kimliği tespit edildi.  Türkiye’deki IŞİD teröristlerine, “Türkiye’yi yakın, yıkın, patlatın, onları bıcaklayıp kanlarını akıtın” diye talimat gönderen ve TSK’yı musuldan çekilmesi yönünde tehdit eden siyah giyimli Türkçe konuşan IŞİD üyesinin isminin Hasan Aydın olduğu belirlendi. Yanan iki […]

O yarataığın kimliğ tesbit edildi  Siyasal İslamcıymış
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Suriye’de IŞİD tarafından iki Türk askeri diri diri yakılırken, kameranın önünde Türkçe konuşan ve Türkiye’yi tespit eden teröristin kimliği tespit edildi. 

Türkiye’deki IŞİD teröristlerine, “Türkiye’yi yakın, yıkın, patlatın, onları bıcaklayıp kanlarını akıtın” diye talimat gönderen ve TSK’yı musuldan çekilmesi yönünde tehdit eden siyah giyimli Türkçe konuşan IŞİD üyesinin isminin Hasan Aydın olduğu belirlendi.

Yanan iki askerin başında durarak, IŞİD topraklarını terketmemeleri halinde Türkiye’dekilerin sonunun daha acı olacağı tehtidinde bulunan, Türk askerlerinin geri çekilmesini isteyen Hasan Aydın’ın geçmişi de aydınlandı.

ESKİDEN HİZBULLAHÇIYMIŞ

Aslen Adana Çermikli olan IŞİD teröristi Hasan Aydın’ın, ikamet adresi Adana Doğankent olarak gözüküyor. İnsanlık dışı cinayete imza atan bu islamcı teröristin, daha önce çevresinde Hizbullah taraftarı olarak bilindiği, hakkında adli işlem yapıldığı belirtiliyor.

ELİNDE MİLLİ SİLAH VAR

IŞİD teröristi Hasan Aydın’ın Türkiye’yi uzun uzun tehdit ettiği videoda dikkat çeken bir diğer detay ise, kameranın defalarca elindeki tüfeğe özel olarak zum yapmasıydı. Bunun sebebi de kısa süre sonra ortaya çıkmıştı. Teröristin elinde Milli Piyade Tüfeğimiz MPT-76 bulunuyordu. Türk Ordusu’ndan başka hiçkimsede bulunmayan MPT-76’nın İŞİD teröristlerinde ne aradığı ise hala muamma.