USD
3,8101
EURO
4,6578
ALTIN
163,2647

Trump’tan büyükelçi cinayeti hakkında çarpıcı açıklama

  ABD’nin seçilmiş Başkanı Trump,  Rus Büyükelçi Andrey Karlov’un  suikast sonucu yaşamını yitirmesine ilişkin yazılı olarak açıklamada bulundu. Rus Büyükelçi Andrey Karlov’un Ankara’da bir polis memuru tarafından uğradığı suikast sonucu hayatını kaybetmesine bir tepki de ABD’nin seçilmiş Başkanı Donald Trump’tan geldi. Donald Trump’ın o açıklaması: “Radikal İslamcı bir terörist tarafından öldürülen Rusya’nın Türkiye Büyükelçisi Andrey […]

Trump’tan büyükelçi cinayeti hakkında çarpıcı açıklama
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

ABD’nin seçilmiş Başkanı Trump,  Rus Büyükelçi Andrey Karlov’un  suikast sonucu yaşamını yitirmesine ilişkin yazılı olarak açıklamada bulundu.

Rus Büyükelçi Andrey Karlov’un Ankara’da bir polis memuru tarafından uğradığı suikast sonucu hayatını kaybetmesine bir tepki de ABD’nin seçilmiş Başkanı Donald Trump’tan geldi.

Donald Trump’ın o açıklaması:

“Radikal İslamcı bir terörist tarafından öldürülen Rusya’nın Türkiye Büyükelçisi Andrey Karlov’un ailesine ve sevdiklerine taziyelerimi sunuyorum. Bir büyükelçinin cinayete kurban gitmesi uygar dünyanın tüm kanunlarının çiğnenmesi anlamına gelir ve evrensel olarak kınanması gerekir.”

YORUMLAR


    0 YORUM