USD
3,9471
EURO
4,7119
ALTIN
163,4976

Ülkenin Bakanı da Troll çıktı

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki Kayseri’deki bombalı saldırıdan sonra kendi için propaganda yapacakken kötü yakalandı! İstanbul saldırısından sonra çevik kuvveti ziyaretinde “inşallah siz de şehit olursunuz” diyen Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki Kayseri saldırısında kendi için propaganda yaptı. Twitter hesabından “mehmet özhaseki’yi yedirmeyiz” yazıldı. Sonra bu paylaşımlar troll hesaplardan yazıldı. @mehmetozhaseki hesabından yapılan […]

Ülkenin Bakanı da Troll çıktı
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki Kayseri’deki bombalı saldırıdan sonra kendi için propaganda yapacakken kötü yakalandı!

İstanbul saldırısından sonra çevik kuvveti ziyaretinde “inşallah siz de şehit olursunuz” diyen Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki Kayseri saldırısında kendi için propaganda yaptı. Twitter hesabından “mehmet özhaseki’yi yedirmeyiz” yazıldı.

Sonra bu paylaşımlar troll hesaplardan yazıldı. @mehmetozhaseki hesabından yapılan paylaşımlar daha sonra silindi. @errdemglr Twitter hesabı trolle kendi kendini yedirtmeyen Bakan Özhaseki’nin troll kurnazlığını ise kayda aldı.

YORUMLAR


    0 YORUM