USD
3,8776
EURO
4,5748
ALTIN
161,3250

Reina saldırısı yabancı futbolcuların ailelerini de etkiledi

Galatasaray’ın Hollandalı yıldız futbolcusu Wesley Sneijder’in annesi Sylvia’dan flaş sözler… Hollanda’nın RTL Nieuws kanalına konuşan Sylvia Sneijder, Reina’daki patlama esnasında Sneijder ve ailesinin yurt dışında olduğunu söylerken, “Ya eğer yılbaşını orada kutluyor olsalardı? Ne olacaktı? Her gün bir şey olmaması için dua ediyorum. Wesley yine futbol oynamak için oraya gidecek. Ama her gün oradan ayrılması için dua ediyorum” ifadelerini kullandı. Galatasaray ile 2018 yılına kadar sözleşmesi bulunan […]

Reina saldırısı yabancı futbolcuların ailelerini de etkiledi
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Galatasaray’ın Hollandalı yıldız futbolcusu Wesley Sneijder’in annesi Sylvia’dan flaş sözler…

Hollanda’nın RTL Nieuws kanalına konuşan Sylvia Sneijder, Reina’daki patlama esnasında Sneijder ve ailesinin yurt dışında olduğunu söylerken, “Ya eğer yılbaşını orada kutluyor olsalardı? Ne olacaktı? Her gün bir şey olmaması için dua ediyorum. Wesley yine futbol oynamak için oraya gidecek. Ama her gün oradan ayrılması için dua ediyorum” ifadelerini kullandı.

Galatasaray ile 2018 yılına kadar sözleşmesi bulunan yıldız oyuncu her fırsatta Türkiye’den ayrılmak gibi bir düşüncesinin olmadığını dile getiriyordu.