USD
3,8776
EURO
4,5748
ALTIN
161,3250

Şaka değil Kanal D’nin başına Ahmet Hakan geçti

Ahmet Hakan, 16 Ocak 2017’den itibaren Kanal D Ana Haber bültenini sunmaya başlayacak. Doğan Medya Grubu, Ahmet Hakan‘ın Kanal D Haber Dairesi Başkanı olduğunu resmen duyurdu. Açıklamada, Hakan’ın Hürriyet’teki yazılarına ve CNN Türk’teki ‘Tarafsız Bölge’ programına devam edeceği belirtildi. Geçtiğimiz yıl Akp taraftarı oldukları bilinen Osmanlı Ocakları mensupları tarafında dayak atılan Hakan, Erdoğan’ın emrinde olan […]

Şaka değil Kanal D’nin başına Ahmet Hakan geçti
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Ahmet Hakan, 16 Ocak 2017’den itibaren Kanal D Ana Haber bültenini sunmaya başlayacak.

Doğan Medya Grubu, Ahmet Hakan‘ın Kanal D Haber Dairesi Başkanı olduğunu resmen duyurdu. Açıklamada, Hakan’ın Hürriyet’teki yazılarına ve CNN Türk’teki ‘Tarafsız Bölge’ programına devam edeceği belirtildi. Geçtiğimiz yıl Akp taraftarı oldukları bilinen Osmanlı Ocakları mensupları tarafında dayak atılan Hakan, Erdoğan’ın emrinde olan Havuz Medyası ağzıyla konuşmaya başlamıştı. Önceden Cumhurbaşkanı Erdoğan’a en sert eleştirileri yapan Doğan Medya ise son dönemde kendisini Tayyip Erdoğan’ın kucağına bıraktı.

Doğan Grubu’ndan atamayla ilgili yapılan açıklama ise şöyle: 

Uzun yıllardır Doğan Grubu bünyesinde başarıyla görev yapan Ahmet Hakan Kanal D Haber Dairesi Başkanı oldu.

16 Ocak 2017’den itibaren Kanal D Ana Haber bültenini de sunmaya başlayacak olan Hakan, hali hazırda devam eden Hürriyet Gazetesi köşe yazarlığı ve CNN Türk’teki “Tarafsız Bölge” programını da sürdürecek.

Televizyon hayatına 1993’te muhabirlik ile başlayan gazeteci – televizyoncu Ahmet Hakan, meslek hayatı boyunca pek çok başarılı işe imza attı.