USD
4,5443
EURO
5,2951
ALTIN
184,8426

Ünlü manken’den Barbaros Şansal’a yapılan çirkin saldırıya tepki

Ünlü manken Merve Büyüksaraç, sosyal medya hesabından Barbaros Şansal’a havaalanında yapılan linç girişimine tepki gösterdi. Dün akşam saatlerinde ünlü modacı Barbaros Şansal sosyal medyadaki paylaşımı dolayısıyla KKTC’den sınır dışı edildi. Türkiye’ye getirilen Şansal, Atatürk Havalimanı’nda gözaltına alındı. AKP’li sosyal medya hesaplarının linç çağrısıyla aprona kadar giden bir grup uçaktan inerken Barbaros Şansal’a saldırdı. POLİS GÖZETİMİNDE LİNÇ […]

Ünlü manken’den Barbaros Şansal’a yapılan çirkin saldırıya tepki
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Ünlü manken Merve Büyüksaraç, sosyal medya hesabından Barbaros Şansal’a havaalanında yapılan linç girişimine tepki gösterdi.

Dün akşam saatlerinde ünlü modacı Barbaros Şansal sosyal medyadaki paylaşımı dolayısıyla KKTC’den sınır dışı edildi. Türkiye’ye getirilen Şansal, Atatürk Havalimanı’nda gözaltına alındı. AKP’li sosyal medya hesaplarının linç çağrısıyla aprona kadar giden bir grup uçaktan inerken Barbaros Şansal’a saldırdı.

POLİS GÖZETİMİNDE LİNÇ

Ünlü manken Merve Büyüksaraç, yapılan saldırıyı sosyal medyadan paylaştığı notla eleştirdi. “Bu akşam, ülkenin en büyük ve yoğun havaalanının apronu, polis gözetiminde gelen bir kişiye linç mekanı oldu. Bu tarihi bir kepazeliktir” notu yazılı bir fotoğraf paylaştı.

YORUMLAR


    0 YORUM