USD
3,8915
EURO
4,5885
ALTIN
156,8249

Bir anneyi daha cezaevi ziyaretinde çocuğuyla beraber gözaltına aldılar.

Hizmet Hareketine yönelik kitlesel kırım kapsamında anne ve çocuklara yönelik saldırılar devam ediyor. Son olay Trabzon’da gerçekleşti. 14 Şubat günü Trabzon’da tutuklu olan eşi Gazete Temsilcisi Habib Oğanberdi’yi  ziyarete giden İlknur Ayşe Oğanberdi’nin, ziyaret çıkışı etrafı jandarmalar tarafından çevrildi. Kucağında 6 yaşındaki oğlu Yasin bulunduğu halde gözaltına alınan İlknur Oğanberdi, ardından çıkarıldığı Sulh Ceza Hakimliği […]

Bir anneyi daha cezaevi ziyaretinde çocuğuyla beraber gözaltına aldılar.
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Hizmet Hareketine yönelik kitlesel kırım kapsamında anne ve çocuklara yönelik saldırılar devam ediyor. Son olay Trabzon’da gerçekleşti.

14 Şubat günü Trabzon’da tutuklu olan eşi Gazete Temsilcisi Habib Oğanberdi’yi  ziyarete giden İlknur Ayşe Oğanberdi’nin, ziyaret çıkışı etrafı jandarmalar tarafından çevrildi.

Kucağında 6 yaşındaki oğlu Yasin bulunduğu halde gözaltına alınan İlknur Oğanberdi, ardından çıkarıldığı Sulh Ceza Hakimliği tarafından tutuklandı. Küçük Yasin ise yine kapalı görüşe gelen bir yakınına teslim edildi.

Uzun süredir babasından ayrı olan ve şimdi bir anda annesinden de koparılan küçük Yasin Manisa’dan gelecek dedesinin kendisini almasını bekliyor.

YORUMLAR


    0 YORUM