USD
3,8293
EURO
4,5168
ALTIN
153,1992

BİR ZULÜM HİKAYESİ

Ersin Candemir’e yaptıklarınız sonsuza kadar lanetle anlatılacak.   Kanser hastası Emniyet Müdürü Ersin Candemir’i önce ihraç edip, sosyal güvencesiz bıraktılar. Tedavisinin en kritik dönemecinde sosyal güvencesiz kalıp tedavisi yarım kaldı. Hayatını kaybetti. Ancak bu da yetmedi ve ölümünden sonra savcılığa verdiler. Gerekçe yetimler için düzenlenen kampanyada Kimse Yok Mu Derneğine 6 aded SMS atmak. BİR […]

BİR ZULÜM HİKAYESİ
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Önce öldürdüler sonra mahkemeye verdiler

Kanser hastası Emniyet Müdürü Ersin Candemir’i önce ihraç edip, sosyal güvencesiz bıraktılar. Tedavisinin en kritik dönemecinde sosyal güvencesiz kalıp tedavisi yarım kaldı. Hayatını kaybetti. Ancak bu da yetmedi ve ölümünden sonra savcılığa verdiler. Gerekçe yetimler için düzenlenen kampanyada Kimse Yok Mu Derneğine 6 aded SMS atmak.

BİR ZULÜM HİKAYESİ
Ersin Candemir 1996 yılında Polis Akademisi’nden mezun oldu ve uzun süre Personel Daire Başkanlığı’da çalıştı.

Daha sonra Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığında Personel Daire Başkanlığı yaptı ve kısa bir süre sonra tekrar teşkilata döndü ve Malatya’da göreve başladı.

Bu sırada kanser hastalığına yakalandı ve tedavisine başlandı. 15 Temmuz’da tedavisiinn en kritik evresinde mesleğinden ihraç edilip sosyal güvencesiz bırakıldı. Tedavisi yarım kaldı.

5 Eylül 2016 günü de Samsun’da acılar içinde hayata gözlerini yumdu.

Ancak insanlık dışı süreç bununla da bitmedi. 2 ocak 2017 tarihinde Mülkiye ve Polis Bas Müfettişleri M. Uğur Kılıç,  Hüseyin Kök, Halil Tuluoğlu,  İrfan Şahin, Reha Çakır, İbrahim Şaşmaz, İbrahim H. Şeydioğlu tarafından “örgütsel tavır sergileyip örgüt liderinin emirleri doğrultusunda Kimse Yok Mu Derneği ne bağış yapmak” suçlamasıyla TCK 309, 310, 311, 312, 313, 314, 317, 318,  319 ve 81. Maddeleri uyarınca hakkında işlem yapılarak Ankara C.Başsavcılığına suç duyurusunda bulunuldu.

Müfettişler, mesleğinden ihraç edildiği için tedavisi yarım kalıp hayatını kaybeden Emniyet Müdürü Ersin Candemir hakkında öldükten suç duyurusunda bulundular. Mezarında bile rahat bırakılmadı.

Suçu fakir-fukara, garip-gürabaya faydası olur, bir katkıda bulunurum diye Kimse Yok mu derneğinin fakirler ve yetimler için düzenlediği kampanyaya 6 tane SMS atmak.

İŞTE TARİHE GEÇECEK BELGE

YORUMLAR


    0 YORUM