USD
3,8293
EURO
4,5168
ALTIN
153,1992

Çiftçiden bakana: Konuşmadan geçmeyeceksin, sen bize cevap vereceksin!

Dışişleri Bakanı Antalya milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu, Başkanlık referandumu propagandası için gittiği pazar yerini terk etmek durumında kaldı. Çavuşoğlu, pazar yerinde gezerken kendisine ekonomik zorluklardan bahseden çiftçiyi dinlemeye tahammül edemedi. Memleketi Antalya’da Döşmealtı pazarını ziyaret eden Çavuşoğlu, bir pazarcıyla konuşmaya başladı. Pazarcının mazot ve gübre fiyatlarından dert yanmaya başlamasıyla, Dışişleri Bakanı, “Ben de çiftçiyim, ben de çiftçiyim” deyip […]

Çiftçiden bakana: Konuşmadan geçmeyeceksin, sen bize cevap vereceksin!
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Dışişleri Bakanı Antalya milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu, Başkanlık referandumu propagandası için gittiği pazar yerini terk etmek durumında kaldı. Çavuşoğlu, pazar yerinde gezerken kendisine ekonomik zorluklardan bahseden çiftçiyi dinlemeye tahammül edemedi.

Memleketi Antalya’da Döşmealtı pazarını ziyaret eden Çavuşoğlu, bir pazarcıyla konuşmaya başladı. Pazarcının mazot ve gübre fiyatlarından dert yanmaya başlamasıyla, Dışişleri Bakanı, “Ben de çiftçiyim, ben de çiftçiyim” deyip hızla oradan uzaklaştı.

Konuşmaya fırsat bulamayan pazarcı, Çavuşoğlu’na, “Gonuşmadan geçmeycen, cevap vercen, çiftçi ne yapıyor” diye sitem etti.

 

YORUMLAR


    0 YORUM