USD
3,9154
EURO
4,6398
ALTIN
162,2294

Hayrettin Karaman Erdoğan’ı umreden sonra halife ilan etti

Yenişafak yazarı ve AKP’nin fetva makamı olarak gördüğü Hayrettin Karaman, Tayyip Erdoğan’ın referandum sonrası halife ilan edileceğine ilişkin ilk sinyali verdi. Hayrettin Karaman, Erdoğan’ın islam dünyası lideri olma ehliyetini taşıdığını belirtti.  Karaman yazısında, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın İslam dünyasının lideri olma ehliyeti taşıdığını gösteren pek çok eylemi ve ifadesi oldu; bunlardan birine de son seyahatinde muttali […]

Hayrettin Karaman Erdoğan’ı umreden sonra halife ilan etti
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Yenişafak yazarı ve AKP’nin fetva makamı olarak gördüğü Hayrettin Karaman, Tayyip Erdoğan’ın referandum sonrası halife ilan edileceğine ilişkin ilk sinyali verdi. Hayrettin Karaman, Erdoğan’ın islam dünyası lideri olma ehliyetini taşıdığını belirtti. 
Karaman yazısında, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın İslam dünyasının lideri olma ehliyeti taşıdığını gösteren pek çok eylemi ve ifadesi oldu; bunlardan birine de son seyahatinde muttali olduk.” diyerek Erdoğan’ın halifeliğini adeta ilan etti.

Karaman yazısının devamında uzun uzun Erdoğan’ın konuşmalarından alıntı yaparak İslam alemini birleştirecek şahsiyet olduğunu anlattı.

YORUMLAR


    0 YORUM