USD
3,9364
EURO
4,7017
ALTIN
163,1462

“Mafyalığına mı güveniyorsun. Ben hayır diyorum bana ne yapacaksın…”

Referandumda “Hayır” diyecek olanları tehdit eden Sedat Peker’e şehit annesinden çok sert bir tepki: “Mafyalığına mı güveniyorsun. Ben hayır diyorum bana ne yapacaksın…” Daha önce barış imzacısı akademisyenleri tehdit eden ve 1 Kasım seçimleri öncesinde de “Oluk oluk kan akıtacağız” diyen Sedat Peker, referandumda ‘Hayır’ diyenleri de tehdit etmişti. Peker, “Referandumu yapmamak adına sokaklara çıkan […]

“Mafyalığına mı güveniyorsun. Ben hayır diyorum bana ne yapacaksın…”
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Referandumda “Hayır” diyecek olanları tehdit eden Sedat Peker’e şehit annesinden çok sert bir tepki: “Mafyalığına mı güveniyorsun. Ben hayır diyorum bana ne yapacaksın…”

Daha önce barış imzacısı akademisyenleri tehdit eden ve 1 Kasım seçimleri öncesinde de “Oluk oluk kan akıtacağız” diyen Sedat Peker, referandumda ‘Hayır’ diyenleri de tehdit etmişti.

Peker, “Referandumu yapmamak adına sokaklara çıkan birileri olursa onları sokaklarda bekliyor olacağımızı şimdiden özellikle söylemek isterim” ifadelerini kullanmıştı.

Peker’e yanıt ve tepki hiç beklemediği yerden geldi. Şehit annesi Pakize Akbaba’nın sosyal medyaya yüklenen videosunda Akbaba şunları söylüyor:

Sedat Peker hayır diyenleri tehdit ediyormuşsun. Sana oğlum da diyemiyorum çünkü mafyasın. Mafyalığına mı güveniyorsun. Ben hayır diyorum bana ne yapacaksın ben şehit anasıyım. Ne yapacaksın bana. Sen benimle tabuta mı sarıldın. Benim oğlum nişanlıydı düğünü olacaktı. Sen ne hakla beni tehdit edersin. Ben de seni tehdit ediyorum. Hakkım haram olsun sana.

İşte o video…

sözcü

YORUMLAR


    0 YORUM