USD
3,8776
EURO
4,5748
ALTIN
161,3250

Sultanın kendisi için hazırlattığı taht ilk kez gün yüzüne çıktı

Referandumdan sonra oturmayı planladığı tahtı ilk kez kamuoyuna gösterdi. Bir süredir Osmanlı döneminden kalan eski koltukları abartılı altın varaklarla donatarak oturmaya başlayan Tayyip Erdoğan, dün katıldığı canlı yayında kendisi için hazırlattığı tahtı arka planda sergiledi. REFERANDUMDAN SONRA MI OTURACAK Son dört yıldır Yeni Osmanlı söylemini dile getiren ve damadını Bakan yaparak ilk adımı atan Erdoğan’ın, […]

Sultanın kendisi için hazırlattığı taht ilk kez gün yüzüne çıktı
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Referandumdan sonra oturmayı planladığı tahtı ilk kez kamuoyuna gösterdi.
Bir süredir Osmanlı döneminden kalan eski koltukları abartılı altın varaklarla donatarak oturmaya başlayan Tayyip Erdoğan, dün katıldığı canlı yayında kendisi için hazırlattığı tahtı arka planda sergiledi.

REFERANDUMDAN SONRA MI OTURACAK
Son dört yıldır Yeni Osmanlı söylemini dile getiren ve damadını Bakan yaparak ilk adımı atan Erdoğan’ın, yakın zamanda damadını “Başbakan” yapmayı planladığı da konuşuluyordu.

Ancak Erdoğan, referandumdan “evet” çıkması durumunda İlber Ortaylı’nın  deyimiyle “padişahtan daha fazla yetkiyle donatılmış” olacak.

Bu durumda Erdoğan için eksik kalan tek şey kendisi için hazırlanmış bir “taht” olacaktı.

Kamuoyu ilk kez dün Erdoğan’ın tahtını gördü.

Erdoğan henüz tahta oturmadı ancak ATV-Ahaber canlı yayınında sorulara cevap verirken, arka plandaki kapının ardındaki taht birkaç defa kamuoyuna gösterildi.