USD
4,0988
EURO
5,0167
ALTIN
175,0021

Yandaş: “Galatasaray’a kayyum atanmalı”

Beyaz TV’de Hakan Şükür’ün Galatasaray’dan ihraç edilmesi olayı konuşulurken Rasim Ozan Kütahyalı, “Galatasaray’a kayyum atanması”nı istedi. Cem Küçük ise 250 divan üyesinin ifadesinin alınacağını, Kadir Çetinçalı’nın ise tutuklanacağını söyledi.  Hakan Şükür ve Arif Erdem’in kulüpten ihracıyla ilgili yapılan oylamada Kadir Çetinçalı’nın tarihi konuşmasının ardından Galatasaray Kongresi, ihraca gerek olmadığı yönünde karar almıştı. Bunun üzerine Beyaz […]

Yandaş: “Galatasaray’a kayyum atanmalı”
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Beyaz TV’de Hakan Şükür’ün Galatasaray’dan ihraç edilmesi olayı konuşulurken Rasim Ozan Kütahyalı, “Galatasaray’a kayyum atanması”nı istedi. Cem Küçük ise 250 divan üyesinin ifadesinin alınacağını, Kadir Çetinçalı’nın ise tutuklanacağını söyledi. 

Hakan Şükür ve Arif Erdem’in kulüpten ihracıyla ilgili yapılan oylamada Kadir Çetinçalı’nın tarihi konuşmasının ardından Galatasaray Kongresi, ihraca gerek olmadığı yönünde karar almıştı.

Bunun üzerine Beyaz TV’de Galatasaray’a yapılacak operasyon masaya yatırıldı.

Sabah Gazetesi yazarı ve Beyaz TV Programcısı Rasim Ozan Kütahyalı, “Galatasaray’a kayyum atanmalı, atanacak” dedi.

Cem Küçük ise, iki futbolcunun ihraç edilmemesi yönünde el kaldıran 250 kişinin ifadesinin alınacağını söyledi ve “Kadir Çetinçalı kesin tutuklanacak” dedi.

REFERANDUM SONRASI MI?

Operasyonları önceden haber veren ve her dediği operasyon çıkan Cem Küçük’ün Galatasaray’a yönelik bu açıklamasının Referandum sonrası hayata geçirileceği belirtiliyor.

YORUMLAR


    0 YORUM