USD
3,8311
EURO
4,5131
ALTIN
153,1665

AKP’li Belediye Başkanı’nın usulsüzlüğü:”Kapalı oy verenler F….’cüdür”

Referandumda oy verme işlemleri devam ederken AKP’liler usulsüzlükte birbirleriyle yarışıyor. Muş’a bağlı Düzkışla ilçesinin AKP’li Belediye Başkanı’nın “Kapalı oy verenler F….’cüdür” dediği iddia edildi. Muş’a bağlı Hasköy’de AKP’li Düzkışla Belediye Başkanı Göksel Kavçan’ın halkı ‘evet’ oyu kullanmaları yönünde tehdit ettiği iddia edildi. Okulda bulunan bir görevlinin aktarımına göre, AKP’li Belediye Başkanı, Düzkışla İlkokulu’na oy vermek için […]

AKP’li Belediye Başkanı’nın usulsüzlüğü:”Kapalı oy verenler F….’cüdür”
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Referandumda oy verme işlemleri devam ederken AKP’liler usulsüzlükte birbirleriyle yarışıyor. Muş’a bağlı Düzkışla ilçesinin AKP’li Belediye Başkanı’nın “Kapalı oy verenler F….’cüdür” dediği iddia edildi.
Muş’a bağlı Hasköy’de AKP’li Düzkışla Belediye Başkanı Göksel Kavçan’ın halkı ‘evet’ oyu kullanmaları yönünde tehdit ettiği iddia edildi.

Okulda bulunan bir görevlinin aktarımına göre, AKP’li Belediye Başkanı, Düzkışla İlkokulu’na oy vermek için gelen seçmenleri “Kapalı oy verenler F….’cüdür. Başına bela gelir. Tutuklanır ve işinden olur.” diyerek tehdit etti.

ABC’de yer alan habere göre, sandık kurulu başkanlarının da AKP’li olduğun belirten görevli, halkın bu tehdit karşısında açık ve toplu bir şekilde ‘evet’ oyu kullanmak zorunda bırakıldığını söyledi. Sorumluları göreve çağırdı.

YORUMLAR

    Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


    0 YORUM