USD
3,8313
EURO
4,5129
ALTIN
153,1450

Erdoğan’dan Arınç’a bir darbe daha: Ortağı gözaltına alındı

Arınç bütün işlerini ona devredip milletvekili seçilmişti.Manisa’da bu sabah Hizmet Hareketi’ne Kitlesel Kırım çerçevesinde sekiz avukat gözaltına alındı. Manisa Barosu’na kayılı sekiz avukattan biri olan B.Y., Bülent Arınç’ın eski ortağı olarak tanınıyor. Arınç’la, milletvekili seçilmeden önce aynı büroyu kullanan ve iş ortaklığı yapan B.Y.’nin gözaltına alınması kentte günün konusu haline geldi. ARINÇ’IN ESKİ ORTAĞIGözaltına alınan […]

Erdoğan’dan Arınç’a bir darbe daha: Ortağı gözaltına alındı
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Arınç bütün işlerini ona devredip milletvekili seçilmişti.Manisa’da bu sabah Hizmet Hareketi’ne Kitlesel Kırım çerçevesinde sekiz avukat gözaltına alındı. Manisa Barosu’na kayılı sekiz avukattan biri olan B.Y., Bülent Arınç’ın eski ortağı olarak tanınıyor. Arınç’la, milletvekili seçilmeden önce aynı büroyu kullanan ve iş ortaklığı yapan B.Y.’nin gözaltına alınması kentte günün konusu haline geldi.

ARINÇ’IN ESKİ ORTAĞIGözaltına alınan avukatlardan B.Y.’nin, Bülent Arınç’ın milletvekili seçilmeden önce ortağı olması dikkat çekti.

Arınç’la yıllarca aynı büroyu kullanıp iş ortağı olarak çalışan, AKP’nin Manisa’daki kurucu isimlerinden olan B.Y.’nin gözaltına alınması, kentte günün konusu haline geldi. Arınç, 1995’te milletvekili seçildikten sonra avukatlığı bırakmış, işlerini ve bürosunu B.Y.’ye devretmişti.

YORUMLAR

    Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


    0 YORUM