USD
3,9252
EURO
4,6101
ALTIN
161,1651

Ekonominin eski patronundan önemli açıklama: Kriz ihtimali çok yüksek

Durmuş Yılmaz, “Varlık Fonu’ndan çok büyük harcamalar yapılıyor… Merkez Bankası’nın Katar’da şube açmasının ne anlamı var?” Meral Akşener’in Demokrat Partiye yaptığı referandum sonrası ziyarette Merkez Bankası eski Başkanı Durmuş Yılmaz da vardı. Yılmaz, yaklaşmakta olan ekonomik krizi anlattı. Durmuş Yılmaz ziyarette kısaca Türkiye ekonomisinin röntgenini çekti. Durmuş, “Varlık Fonu üzerinden çok büyük harcamalar yapılıyor. Önümüzdeki […]

Ekonominin eski patronundan önemli açıklama: Kriz ihtimali çok yüksek
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Durmuş Yılmaz, “Varlık Fonu’ndan çok büyük harcamalar yapılıyor… Merkez Bankası’nın Katar’da şube açmasının ne anlamı var?”

Meral Akşener’in Demokrat Partiye yaptığı referandum sonrası ziyarette Merkez Bankası eski Başkanı Durmuş Yılmaz da vardı. Yılmaz, yaklaşmakta olan ekonomik krizi anlattı.

Durmuş Yılmaz ziyarette kısaca Türkiye ekonomisinin röntgenini çekti. Durmuş, “Varlık Fonu üzerinden çok büyük harcamalar yapılıyor. Önümüzdeki süreçte ekonomiz kriz olabilme ihtimali yüksek” dedi. Merkez Bankası’nın Katar’ın başkenti Doha’da temsilcilik açmasını tuhaf bulan Yılmaz, “Merkez Bankası’nın Doha’yla ne alakası var?” diye sordu. Demokrat Parti’den bir yetkili ise “Oradan dolar, sıcak para geliyor” yanıtını verdi.

YORUMLAR

    Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


    0 YORUM