USD
3,9369
EURO
4,7030
ALTIN
163,1091

Katiller bir yazarı balkondan….

Görevi irşad olan din adamına “irşad imamı” diyerek ölüme sürüklediler. Hizmet Hareketi’ye yönelik kitlesel kırımda, yaklaşık 5 kişinin balkondan düşerek öldüğü açıklandı. Ölümlere aileler şüpheli yaklaşsa da etkin bir soruşturma yapılmadığı için dosyaların üzeri kapatılıyor. Balkondan düşerek öldüğü açıkalanan son kişi Mustafa Kayapalı’ydı. Türkiye’de yetişen önemli yazarlardan olan Kayapalı’nın Timaş yayınları tarafından basılmış çeşitli kitapları […]

Katiller bir yazarı balkondan….
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Görevi irşad olan din adamına “irşad imamı” diyerek ölüme sürüklediler.

Hizmet Hareketi’ye yönelik kitlesel kırımda, yaklaşık 5 kişinin balkondan düşerek öldüğü açıklandı. Ölümlere aileler şüpheli yaklaşsa da etkin bir soruşturma yapılmadığı için dosyaların üzeri kapatılıyor.

Balkondan düşerek öldüğü açıkalanan son kişi Mustafa Kayapalı’ydı.

Türkiye’de yetişen önemli yazarlardan olan Kayapalı’nın Timaş yayınları tarafından basılmış çeşitli kitapları bulunuyor.

Bunlardan bazıları şunlar:

■Allah Dostlarından İbret ve Hikmet Öyküleri
■İnanca Dair 100 Soru Cevap
■Sarsılmayan İman
■Namaza Nasıl Başlanır

Yaptığı çalışmalar ve yazdığı kitaplarla insanlığa İslamiyet’i anlatmaktan başka bir derdi olmayan Kayapalı’nın ölümü, din adamlarının benzer biçimlerde öldürüldüğü tarihin geçmiş dönemlerini hatırlatıyor.

60 yaşına gelmiş Kayapalı’nın ardından yandaş medyada çıkan haberlerde ise kendisinden “İrşad imamı” olarak sözedildi. Din adamının birinci görevi zaten irşad için çalışmaktı.

YORUMLAR

    Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


    0 YORUM