USD
3,9349
EURO
4,6998
ALTIN
163,0714

Polis zulüm için doğumhanenin kapısında bekliyor

Kitlesel Kırım, Anneler Günü’nde anneleri hedef alarak devam etti.  Polis Aysun Aydemir’i gözaltına almak için doğumhanenin kapısına dayandı. İngilizce öğretmeni Aysun Aydemir, ikinci çocuğunu doğurmak için Zonguldak Ereğli Özel Ekomar Hastanesi’ne yattı. Sezeryanla bir kız çocuğu dünyaya getiren Aydemir, kanamasının durmaması üzerine özel bakıma alındı. Aysun Aydemir’in doğuma alınmasından kısa süre sonra polislerin hastaneye geldiği […]

Polis zulüm için doğumhanenin kapısında bekliyor
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Kitlesel Kırım, Anneler Günü’nde anneleri hedef alarak devam etti.  Polis Aysun Aydemir’i gözaltına almak için doğumhanenin kapısına dayandı.

İngilizce öğretmeni Aysun Aydemir, ikinci çocuğunu doğurmak için Zonguldak Ereğli Özel Ekomar Hastanesi’ne yattı. Sezeryanla bir kız çocuğu dünyaya getiren Aydemir, kanamasının durmaması üzerine özel bakıma alındı.

Aysun Aydemir’in doğuma alınmasından kısa süre sonra polislerin hastaneye geldiği ve doğumhanenin kapısına kadar dayandıkları öğrenildi.

Aydemir’i gözaltına alıp Zonguldak Emniyeti’ne götürmek isteyen polislerin, kanamanın durmaması üzerine beklemeye başladıkları öğrenildi.

Yeni doğum yapmış Aysun Aydemir’i gözaltına almak için hastane önünde sürekli polis ekibinin beklediği öğrenildi.

SABAH SAATLERİNDE GÖZALTINA ALINDI
Aktifhaber’in ulaştığı son bilgiye göre Aydemir, bu sabah hastaneye gelen polisler tarafından gözaltına alınarak hastaneden çıkartıldı. Daha iki gün önce doğum yapan Aydemir’in yürümekte güçlük çektiği öğrenildi.

YORUMLAR

    Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.






    0 YORUM