USD
3,9348
EURO
4,6993
ALTIN
163,0875

Zarrab’ın avukatı ABD’deki Türk Büyükelçiliği’nde ne arıyor?

Erdoğan Washington’da iken gazeteciler çok çarpıcı bir fotoğraf karesi yakaladılar. ABD Başkanı Donald Trump ile görüşmek için başkent Washington’a giden Recep Tayyip Erdoğan’ın Washington ziyareti sırasında ilginç bir fotoğraf karesi yakalandı. Erdoğan’ın Washington’da bulunduğu sırada, kara para aklama, dolandırıcılık ve İran’a uygulanan yaptırımları delme suçlamaları ile ABD’de tutuklu olarak yargılanan İran asıllı Türkiye vatandaşı işadamı […]

Zarrab’ın avukatı ABD’deki Türk Büyükelçiliği’nde ne arıyor?
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Erdoğan Washington’da iken gazeteciler çok çarpıcı bir fotoğraf karesi yakaladılar.

ABD Başkanı Donald Trump ile görüşmek için başkent Washington’a giden Recep Tayyip Erdoğan’ın Washington ziyareti sırasında ilginç bir fotoğraf karesi yakalandı.

Erdoğan’ın Washington’da bulunduğu sırada, kara para aklama, dolandırıcılık ve İran’a uygulanan yaptırımları delme suçlamaları ile ABD’de tutuklu olarak yargılanan İran asıllı Türkiye vatandaşı işadamı Reza Zarrab’ın aile avukatı Şebnem Erişmek, Türkiye’nin Washington Büyükelçiliği Konutu önünde fotoğraflandı.

Gazetecilere Zarrab’ın aile avukatı olduğunu açıklamaktan kaçınan ve elçilik önünde bekleyen Erişmek’in, konut içine girip girmediği ve herhangi bir yetkili ile görüşüp görüşmediği aydınlığa kavuşmadı.

Erişmek’in Recep Tayyip Erdoğan’la görüşmüş olabileceği belirtiliyor.

YORUMLAR

    Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


    0 YORUM