AKtroll’den masum insanları katletme emri

668
AKtroller

Kanlı terör saldırılarını önleyemeyen, istihbarat zafiyeti ve ihmallerle dünya gündemine de konu olan AKP’nin yandaşları, Erdoğan rejiminden ABD ve Avrupa ülkelerinde terör saldırıları düzenlemesini istiyor!

“Önümüzdeki 10 yıl içinde, ne Orta Asya, Kafkasya, Balkanlar ve tabii ki Ortadoğu… Devamında neresiyle, orası… Her yeri karıştırmazsak, namerdiz… Kentlerinize kadar sızmış kavga mı dediniz, siz, inanın, daha hiç bir şey yaşamadınız…” diyen Ardan Zentürk gibi havuz yazarlarına her gün yenisi ekleniyor.

AÇIK AÇIK “TERÖR YAPALIM” DEDİ!

En güçlü AKTroll, ABD ve Almanya’ya karşı terör saldırısı yapılmasını talep etti.         AKP’nin maaşa bağladığı 6 bin kişilik trol ordusunun en etkin trollerinden Gizli Arşiv, Reina saldırısına karşılık Amerika ve Almanya’da misilleme yapılmasını istedi.

“MİT BAZI KELLELERİ ALMALI”
Yandaş İslamcı Şevki Yılmaz da katıldığı bir televizyon programında MİT’in HDP’lilere yönelik suikastler düzenlemesini istemişti. Yılmaz, MİT’in düzenlemesini istediği suikastler için ASALA örneğini verdi. ASALA’ya karşı suikastler düzenleyen “kahramanların” görev beklediğini, AKP’nin bunları istihdam etmesi gerektiğini savundu. Şevki Yılmaz, idamı beklemeden MİT’in bazı “kelleleri alması” gerektiğini, bunun İslami olduğunu, terörle Anayasa ve kanunla mücadele edilemeyeceğini söyleyecek kadar ileri gitti…

Bu tür katliam, terör saldırısı, kelle alma çağrılarına havuzda örnek çok.
Bu tabloda cevaplanması gereken soru ise şu:

Muhaliflere, başka ülkelere terör saldırısı düzenlenmesi çağrısı yapan ve bu rahatlığı Erdoğan rejiminin karanlık ajandasından alan AKP’liler açıklamalı… Erdoğan rejimi ve onun istihbarat birimleri, ya da SADAT gibi silahlı milisleri, bugüne kadar kimlerin kellelerini aldı? Hangi ülkede bombalar patlattı? Ve ajandasında ne tür terör eylemleri bekliyor?

CEVAP VER