Milletin aklını hallettiler sıra rüyalarına geldi

418
AKit..

Yaklaşık üç yıldır attıkları iftira ve yalanlarla milletin aklıyla dalga geçen havuz medyasından Yeni AKit bu sefer de insanların rüyalarıyla oynamaya başladı. AKit, “rüyada cumhurbaşkanı görmek” konulu bir haberi Erdoğan’ın fotoğrafıyla servis etti. Akit’e göre, Rüyada cumhurbaşkanı görmek görülebilecek en güzel rüyalardan biri.

Yandaş Yeni Akit Gazetesi, haber sitelerinin arama motorlarına yönelik yapılan ve daha fazla içerik amaçlı olarak ürettikleri “SEO” haberde bile yandaşlık yaptı. “Rüyada Cumhurbaşkanı’nı görmek” konulu haberine Yeni Akit, Erdoğan’ın güneş gözlüklü fotoğrafını kullandı.

Rüyanın tabirine ilişkin ise detaylarda şu ifadelere yer verildi:

“Rüyada cumhurbaşkanı görmek görülebilecek en güzel rüyalardan biridir, en güzel ve en müjdeli haberlerin alınacağına delalet eden bir rüyadır. Rüyada cumhurbaşkanı gören kişi hayatı boyunca üzüntü, dert, keder yaşamaz, yokluğa, kıtlığa, hastalığa düşmez, hayatı huzurlu ve keyifli geçer. Rüya sahibinin hayatı başarılar ve zaferlerle dolu olacak, tüm hayalleri gerçekleşecek, bir kişinin hayatta gelebileceği en üst noktaya gelecek demektir”

İşte Akit’in o haberi: