USD
4,8372
EURO
5,6617
ALTIN
193,4697

45 bin liralık kürk giyen Sibel Can’a sevenlerinden: Görgüsüz

Son günlerde Rihanna, Kendall Jenner ve Cara Delevingne gibi dünya yıldızlarının tercihi olan Saint Laurent’in kalp şeklindeki kürkünü giyip   fotoğrafı Instagram hesabından paylaşan Sibel Can’a sevenlerinden “görgüsüz” tepkisi geldi. Can’a sosyal medyadan gelen tepkiler arasında “Bu kürk için onlarca hayvan katledildi, yazıklar olsun” gibi birçok tepki mesajı geldi. Rihanna, Kendall Jenner ve Cara Delevingne gibi dünya yıldızlarının tercihi ettiği Saint Laurent’in kalp şeklindeki kürk […]

45 bin liralık kürk giyen Sibel Can’a sevenlerinden: Görgüsüz
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Son günlerde RihannaKendall Jenner ve Cara Delevingne gibi dünya yıldızlarının tercihi olan Saint Laurent’in kalp şeklindeki kürkünü giyip   fotoğrafı Instagram hesabından paylaşan Sibel Can’a sevenlerinden “görgüsüz” tepkisi geldi.

Can’a sosyal medyadan gelen tepkiler arasında “Bu kürk için onlarca hayvan katledildi, yazıklar olsun” gibi birçok tepki mesajı geldi. RihannaKendall Jenner ve Cara Delevingne gibi dünya yıldızlarının tercihi ettiği Saint Laurent’in kalp şeklindeki kürk için bir çok hayvanın katledildiğini belirttiler. Sibel Can’ın sosyal medya da şov yaptığı kırmızı kürkün yaklaşık bedelinin ise 45 bin Türk lirası olduğu anlaşıldı.

Sosyal medyadan sanatçı Sibel Can’a gelen bazı tepkiler şöyle:

Hem vahşet, hem görgüsüzlük.

Moda için öldürmek ne acı!

Bu kürk için onlarca hayvanın öldürüldüğünü bilerek buna 40 bin lira vermek hangi insanlığa sığar?

Kürk giyip bir de bununla şov yapmanızı size hiç yakıştıramadım

Ceketin kırmızılığı hayvanların kanından geliyor olsa gerek

 

 

YORUMLAR






    0 YORUM