USD
4,8445
EURO
5,6683
ALTIN
193,8538

Kutluay çifti boşanıyor

Demet Şener ve İbrahim Kutluay’ın 11 yıllık evliliği ihanet iddiasıyla sona eriyor. Şener, iki çocuğunun babasına boşanma davası açmaya hazırlanıyor. 2005’te nikâh masasına oturan ve iki çocukları bulunan çiftin, Kutluay’ın ihaneti nedeniyle boşanacağı iddia edildi. Demet Şener, iddiaya ilişkin şu açıklama da bulundu: “Ben ‘ailem’ deyip kocama inanıyordum. Ne zaman ki gerçekleri öğrendim… Her ilişki […]

Kutluay çifti boşanıyor
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Demet Şener ve İbrahim Kutluay’ın 11 yıllık evliliği ihanet iddiasıyla sona eriyor. Şener, iki çocuğunun babasına boşanma davası açmaya hazırlanıyor.

2005’te nikâh masasına oturan ve iki çocukları bulunan çiftin, Kutluay’ın ihaneti nedeniyle boşanacağı iddia edildi. Demet Şener, iddiaya ilişkin şu açıklama da bulundu:

“Ben ‘ailem’ deyip kocama inanıyordum. Ne zaman ki gerçekleri öğrendim… Her ilişki biter ve yenisi başlar. Benim alnım ak, başım dik. 4 senedir neler yaşadığımı siz biliyorsunuz. Boşanma kararını ben aldım. Çok mücadele verdim. Tüm detayları zamanı geldiğinde öğreneceksiniz. İhanet dedikodularını yalanladı, gerçekleri ben daha yeni öğrendim. Elimde belgeler var ve onlar yeter.”

 

YORUMLAR


    0 YORUM