USD
4,8356
EURO
5,6750
ALTIN
193,3384

Sıla, kendisine hakaret eden Davut Güloğlu hakkında suç duyurusunda bulundu

‘Demokrasi ve Şehitler Mitingi’yle ilgili açıklamalarından dolayı hedef haline getirilen müzisyen Sıla, kendisine küfürlü hakaret eden meslektaşı Davut Güloğlu hakkında suç duyurusunda bulundu. Sıla, Yenikapı’da düzenlenen ‘Demokrasi ve Şehitler Mitingi’ öncesi “Darbelere karşıyım ama böyle bir şovun içinde olmayacağım” dediği için iktidara yakın medyanın hedefi haline gelmiş ardından konserleri de arka arkaya iptal edilmişti. Yenikapı’daki […]

Sıla, kendisine hakaret eden Davut Güloğlu hakkında suç duyurusunda bulundu
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

‘Demokrasi ve Şehitler Mitingi’yle ilgili açıklamalarından dolayı hedef haline getirilen müzisyen Sıla, kendisine küfürlü hakaret eden meslektaşı Davut Güloğlu hakkında suç duyurusunda bulundu.

Sıla, Yenikapı’da düzenlenen ‘Demokrasi ve Şehitler Mitingi’ öncesi “Darbelere karşıyım ama böyle bir şovun içinde olmayacağım” dediği için iktidara yakın medyanın hedefi haline gelmiş ardından konserleri de arka arkaya iptal edilmişti.

Yenikapı’daki ‘Demokrasi ve Şehitler Mitingi’nde Beyaz TV’ye konuşan Davut Güloğlu, Sıla için ‘S… olsun gitsin’ demişti.

Sıla, kendisine hakaret eden meslektaşı Davut Güloğlu hakkında İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na giderek suç duyurusunda bulundu.

 

YORUMLAR


    0 YORUM