USD
4,8445
EURO
5,6683
ALTIN
193,8538

Tatlıses Zarrab’ı böyle savundu

ABD’de tutuklu bulunan Reza Zarrab’ı savunan İbrahim Tatlıses sosyal medya hesabından “O hırsızsa bende hırsızım dedim mi demedim mi? İlahi adalet er ya da geç yerini bulacak. Allah’ın bir olduğuna nasıl inanıyorsam, buna da öylesine inanıyorum” dedi. Reza Zarrab’a Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan sonra İbrahim Tatlıses’de sahip çıktı. “İlahi Adalet er ya da geç yerini bulacak” Tatlıses’in sosyal […]

Tatlıses Zarrab’ı böyle savundu
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

ABD’de tutuklu bulunan Reza Zarrab’ı savunan İbrahim Tatlıses sosyal medya hesabından “O hırsızsa bende hırsızım dedim mi demedim mi? İlahi adalet er ya da geç yerini bulacak. Allah’ın bir olduğuna nasıl inanıyorsam, buna da öylesine inanıyorum” dedi. Reza Zarrab’a Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan sonra İbrahim Tatlıses’de sahip çıktı.

“İlahi Adalet er ya da geç yerini bulacak”

Tatlıses’in sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımı:

“Ben sizlere ne zaman yalan söyledim ki; şimdi söyleyeyim… Ben sizlerden hep doğruyu öğrendim, onun için de kellem gitse yalan söylemem.! 17-25 Aralık’ta Reza Kardeşim için hırsızdır dediler; ben de, “O hırsızsa bende hırsızım” dedim mi demedim mi?. Sonuçta ne oldu benim dediğim çıktı bak; 17-25 Aralık tek tek çözülüyor. Demek ki sizin İbo’nuz sizlere doğruyu söylemiş. ALLAH kurtarsın; şimdi yine beleşi beleşine ABD’de yatıyor suçsuz bir şekilde ama yine söylüyorum; ilahi adalet er ya da geç yerini bulacak! Ben ALLAH’ın bir olduğuna nasıl inanıyorsam, buna da öylesine inanıyorum. ALLAH BÜYÜKTÜR!”

 Ebru Gündeş boşanma dilekçesini verdi

İbrahim Tatlıses cephesinden, Reza Zarrab’la ilgili bu yönde açıklamalar gelirken, Zarrab’ın eşi Ebru Gündeş geride bıraktığımız haftalarda avukatı aracılığıyla bir belge yayınlamış ve eşinden boşanma talebini ilan etmişti.

Gündeş, eylül ayının son günlerinde, Beykoz Adliyesi Cumhuriyet Başsavcılığına giderek Aile Mahkemesi’ne boşanma dilekçesini verdi.

YORUMLAR


    0 YORUM