USD
6,3949
EURO
7,4783
ALTIN
246,4311

Kanal D Erdoğan korkusundan Bayülgen’e yasak getirdi

Altın Kelebek Ödülleri’nde yaşanan krizlerden sorumlu tutulan Okan Bayülgen’in Kanal D’de başlayacak yeni programının yayın tarihi hakkında belirsizlik sürerken, konuyla ilgili sürpriz bir iddia ortaya atıldı. 14 KASIM’DA BAŞLAMASI PLANLANIYORDU Uzun yıllar Kanal D ekranlarında program yapan Okan Bayülgen, 6 yıl farklı kanallarda yaptığı programların ardından bu yıl tekrar Kanal D ile anlaştı. Kanal D […]

Kanal D Erdoğan korkusundan Bayülgen’e yasak getirdi
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Altın Kelebek Ödülleri’nde yaşanan krizlerden sorumlu tutulan Okan Bayülgen’in Kanal D’de başlayacak yeni programının yayın tarihi hakkında belirsizlik sürerken, konuyla ilgili sürpriz bir iddia ortaya atıldı.

14 KASIM’DA BAŞLAMASI PLANLANIYORDU

Uzun yıllar Kanal D ekranlarında program yapan Okan Bayülgen, 6 yıl farklı kanallarda yaptığı programların ardından bu yıl tekrar Kanal D ile anlaştı. Kanal D çatısı altına yeniden dönen ünlü şovmenin farklı konseptteki yeni programının 14 Kasım’da başlaması planlanıyordu.

TEPKİLERDEN ÇEKİNİYORLAR

Fakat Bayülgen’in Altın Kelebek Ödülleri’ndeki tartışma yaratan sunumu programının başlangıç tarihini de etkiledi. Programın ne zaman başlayacağı hakkında belirsizlik sürerken, magazin kulislerinde kanal yönetiminin gelen tepkilerden çekindiği ve programı yayınlamaktan vazgeçtiği öne sürüldü.

“MALİYETİ YÜKSEK” MAZERETİ

Öte yandan maliyetin de bir hayli yüksek olması, kanal yönetiminin programı yayınlamaktan vazgeçmesinde bir başka gerekçe olarak gösterildi.

ERDOĞAN TEPKİ GÖSTERMİŞTİ

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın Altın Kelebek Ödül Töreni’nde yaşanan olay nedeniyle Okan Bayülgen’i hedef almasının ardından, Doğan Medya’nın ünlü televizyoncu ile yollarını ayıracağı konuşulmaya başlanmıştı. Aydın Doğan’ın son dönemde, Erdoğan ve AKP iktidarının tasfiye edilmesini istediği isimleri tek tek tasfiye  ettiği biliniyor.

Yükleniyor...

YORUMLAR


    0 YORUM