USD
4,8291
EURO
5,6543
ALTIN
193,2254

Şehirdeki tek doktor tutuklandı

Hizmet’e yönelik kitlesel kırımın sonucu: Devlet polikliniği kapatmak zorunda kaldı. Şehirdeki tek doktordu, Hizmet Hareketi’ne yönelik kitlesel kırım çerçevesinde tutuklanınca poliklinik kapandı. ​Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi endokrinoloji polikliniğinde görev yapan uzman doktor Feyzi Gökosmanoğlu tutuklandı. Sakarya’daki kamu hastanelerinde görevli tek endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı olan Dr. Feyzi Gökosmanoğlu tutuklanınca, Sakarya Üniversitesi Eğitim […]

Şehirdeki tek doktor tutuklandı
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Hizmet’e yönelik kitlesel kırımın sonucu: Devlet polikliniği kapatmak zorunda kaldı.
Şehirdeki tek doktordu, Hizmet Hareketi’ne yönelik kitlesel kırım çerçevesinde tutuklanınca poliklinik kapandı.

​Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi endokrinoloji polikliniğinde görev yapan uzman doktor Feyzi Gökosmanoğlu tutuklandı.

Sakarya’daki kamu hastanelerinde görevli tek endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı olan Dr. Feyzi Gökosmanoğlu tutuklanınca, Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin endokrinoloji polikliniği kapatıldı.

Sakarya’daki kamu hastanelerinde uzman kalmadı. Daha önce de endokronoloji uzmanı Doç. Dr. Mehmet Çölbay da cadı avı kapsamında tutuklandığı için Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi endokrinoloji polikliniği de kapanmış oldu. Kurumun internet sitesinde yer alan doktor çalışma listelerinde, Uzman Doktor Feyzi Gökosmanoğlu’nun adliyeye sevk edildiği günden itibaren polikliniğin kapalı olduğu bilgisi yer aldı.

YORUMLAR


    0 YORUM