USD
4,8347
EURO
5,6579
ALTIN
193,3360

Kuveyt’te depremde karısını bırakıp kaçan kocaya karısından fırça…

Geçtiğimiz pazar akşamı İran-Irak merkezli 7,3 büyüklüğünde meydana gelen deprem, Kuveyt, Suriye, Türkiye ve Birleşik Arap Emirlikleri ülkelerinde de etkili olmuştu. Sosyal medyada dolaşan ve Kuveyt’te deprem sonrası çekildiği zannedilen bir video Araplar tarafından izlenme rekoru kırıyor. Videoda Mısırlı olduğu lehçesinden belli olan bir bayan kocasına deprem anında niçin kendisini evde bırakıp kaçtığını soruyor. Kocası […]

Kuveyt’te depremde karısını bırakıp kaçan kocaya karısından fırça…
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Geçtiğimiz pazar akşamı İran-Irak merkezli 7,3 büyüklüğünde meydana gelen deprem, Kuveyt, Suriye, Türkiye ve Birleşik Arap Emirlikleri ülkelerinde de etkili olmuştu.

Sosyal medyada dolaşan ve Kuveyt’te deprem sonrası çekildiği zannedilen bir video Araplar tarafından izlenme rekoru kırıyor. Videoda Mısırlı olduğu lehçesinden belli olan bir bayan kocasına deprem anında niçin kendisini evde bırakıp kaçtığını soruyor. Kocası da karısına ‘’beraber kaçalım’’ diye seslendiğini ancak hanımının deprem esnasında duymadığını belirterek savunmasını yapıyor.
Kendisini zor durumda hisseden koca, hanımına elbisesini giyerek beraber tekrar kaçmaları teklifinde bulunuyor. Kadın ise depremin gelip geçtiğini, birlikte kaçmalarının sebebini sorduğunda cevap olarak depremin artçı şoklarının olabileceği cevabını veriyor.
Videoya yorum yapan izleyicilerin bir kısmı kocanın deprem anında hanımını bırakıp kaçmasına tepkilerini dile getirirken, bir kısmı da, bayanın deprem esnasında metanetli davranıp kaçmamasını, kendisini bırakıp kaçan kocasına da edepli tepki vermesini takdirle karşıladıklarını yorumlarıyla gösterdiler.

YORUMLAR


    0 YORUM