USD
6,3495
EURO
7,4332
ALTIN
245,7758

OHAL’le yaşamaya devam kararı

AKP’li Cumhurbaşkanı  Erdoğan başkanlığında toplanan Bakanlar Kurulu’ndan 19 Ocak’ta 3 aylık süresi bitecek olan OHAL’i tekrar uzatma kararı çıktı. Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ, “Olağanüstü Hal (OHAL) bir defa daha uzatılacak” dedi. Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ, Bakanlar Kurulu sonrası açıklama yaptı. Bozdağ’ın açıklamalarının satır başları şöyle: MYO MEZUNLARINA KISA DÖNEM ASKERLİK İDDİASI “Bilim, […]

OHAL’le yaşamaya devam kararı
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

AKP’li Cumhurbaşkanı  Erdoğan başkanlığında toplanan Bakanlar Kurulu’ndan 19 Ocak’ta 3 aylık süresi bitecek olan OHAL’i tekrar uzatma kararı çıktı.

Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ, “Olağanüstü Hal (OHAL) bir defa daha uzatılacak” dedi.

Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ, Bakanlar Kurulu sonrası açıklama yaptı.

Bozdağ’ın açıklamalarının satır başları şöyle:

MYO MEZUNLARINA KISA DÖNEM ASKERLİK İDDİASI

“Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanımızın bir ifadesi böyle bir algıya yol açtı. Esasında okunduğu vakit Sayın Bakanımızın böyle bir değerlendirmesi yok. Yapılan şey bu konuda iş dünyasından bazı taleplerin dile getirildiği… Hükümetimizin gündeminde böyle bir gündem yoktur. Hiç kimsenin böyle bir beklenti içine girmemesi gerekir.

BAHÇELİ’NİN ‘2019’DA ERDOĞAN’I DESTEKLEYECEĞİZ’ AÇIKLAMASI

Sayın Bahçeli bugün bir değerlendirme yaptı. Ben de toplantıyı takip ettim TV’lerden. Sayın Bahçeli saygın bir lider. İkili oynamayan birisi. Neyse o. Sabahki açıklamaları çok net açıklamalar. MHP’nin cumhurbaşkanı adayı çıkartmayacağını açıkça ifade etti. Bu, MHP’nin kendi kararıdır. Biz buna saygı duyarız.

Sayın Cumhurbaşkanımızın 2019 adaylığında destekleme konusunda açıklaması bizim açımızdan memnuniyet vericidir. AK Parti’nin cumhurbaşkanı adayı malum Sayın Recep Tayyip Erdoğan beyefendidir.

2019 seçimlerinde cumhurbaşkanı adayımıza destek verecek olması ve bunu bugünden açıklaması memnuniyet verici bir durumdur. Önümüzdeki günlerde ittifak ile ilgili neler olacak göreceğiz

Yükleniyor...

YORUMLAR


    0 YORUM